Trilyonluk "Eşek" deyince aklınıza kimler geliyor?

Şimdi kimse kızıpta milliyetçilik yapmasın benim aklıma milli takım oyuncuları geliyor. Bu kadar rezalet olamaz. Yazık bu ülkeye yazık bu vatandaşa bunlar bizlere SEVİNÇ çığlıkları attıramıyacaklar mı?

0|1
7|20

En İyi Kız Görüşü

• bir millet hiç bir alanda mı iyi olmaz pes dediriyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2016 - Fatih Terim: Burada olmamız zaten bir başarı hikayesi.
    2002 - Şenol Güneş: Dünya Kupası'nı almadığımız için halkımızdan özür dileriz.

Biri eşek diğeri adam.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 19

• Giydiği formaya, gogusundeki Türk bayrağa, oradaki taraftara, dünyanın her bir yanından seyirciye hiç ama hiç saygilari yokmuş. Yazıklar olsun. Ben ilk maça gittim eşimle. Sabahın 5. kalktik, 1 saat havalimanına gittik, 2 saat ucak bekledik, 1 saat uçtuk. 1 saat pasaport kontrolden çıktık. 1 saat stada vardık. Gittik orada yorgun yorgun, sesimiz kesilene kadar bağırdık, tezahürat yaptik, hiç oturmadik. Biz bu ķadar sevdayla, işimizin gücümüzün arasında, para ve zaman harcayarak bunu yapabiliyorsak. Bu adamlarlara milyonlarca para verildiği halde 90 dakika kosmadilar, beni bu çok üzdü. Pazartesi sabahi ulkemize vardık, saat 4.30am kalkmıştık, o halde eşimde bende havalimanından işe gittik, üstelik oruçlu oruçlu. Ya kardeşim kazan kaybet bu takım bizim takımımız ama savaş! Sonuna kadar koş! Bırakma! Pes etme! Hiç kıymet bilmiyorlar, o formayı giymek için can attan kaç tane futbolcu var.

0|2
    0|0
  • Pas yapamıyoruz
    Savunma yapamıyoruz
    Orta sahada basamıyoruz

Ne yapıyoruz? Antremanlarda ne çalıştık? Ruh nerede?

0|1
    0|0
  • Fatih hoca daha cok yakisir aslinda bu tanima. Gergin, sinirli, egolu bir adam icin dunya para odeniyor.

0|2
    0|0
  • Bence tek sorumlu Fatih Terim, yediğimiz gollerin hepsi yarattığı çakma bek Mehmet Topal'ın kaçırdığı toplar. Takım oyunu yok herşey sıfır. Gol bile atabileceğimizi sanmıyorum bu turnuvada.

0|1
    0|0
  • bu kadar değer verilip tonla para harcanan kişilerden elmas değil ossuruk çıkar anca.

https://www.youtube.com/watch?v=SUSUa15h3Rs

0|1
    0|0
  • RTE Diyen ya da siyasi bir isim felan söyleyen olursa oyarım onu böyle durumda hiç çekilmezler harbi. Dünyaya rezil olduk aynen sana katılıyorum Öcüü

0|1
    0|0
  • Ellerinden anca bu gelir ispanya gibi güçlü bir takima her takim kafa tutamaz soruya gelcek olursak ali ağaoğlu geliyo :)

0|1
    0|0
  • Mehmet topal

0|1
    0|0
  • Yaz tatiline gidememisler toplulugu

0|1
    0|0
  • bunlara verdiğin parayı askere polise vericen adamlar şehit oluyo bunlar eşek gibi yatıyo

0|1
    0|0
  • Burak geliyo eşşek ya

0|1
    0|0
  • aynen milli takım ve çobanı fatih

0|1
    0|0
  • Ruhsuz futbol iscileri

0|1
    0|0
  • Trilyonluk salak

0|1
    0|0
  • milli takım tabiki bunlara verilen para askerimize verilse keşke onlar daha çok hakediyr

0|1
    0|0
  • Ağaoğlu

0|1
    0|0
  • 👍👍👍 tebrikler dogru tespit

0|1
    0|0
  • Aynen

Milli takım oyunculari

0|1
    0|0