Hayatınızda bır kez olsun birşey çaldınız mı?

Çaldıysanız ne çaldınız? mesela ben ılkokuldayken arkadaslarn sılgılerını kalemlerini çalardım çeşit çeşit silgim kalmimimin olması cok hoşuma giderdi onlar tenefusteyken suluklarından su içerdim falan...sizin var mı böyle anılarınız?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• 3. sınıftayken hoşlandığım çocuğun başlattığı bir etkinlik vardı okulda bişeyler satıp sınıfa para topluyorduk o da benden yardım istemişti baya para toplamıştık 45 50 tl falan yani :D sonra o gün başka okuldan bir kız geldi ve o çocukta o kızı tanıyormuş hoca bunları bir de aynı sıraya oturttu bunlar baya kaynaştı para kutusu elimdeyken kız geldi çekti ben sayıcam dedi sonra çocukta ona yazmaya başladı beni görevden aldı o kız ilgilenmeye başladı. Bende bir gün sınıfta kimsecikler yokken parayı çaldım hahahhahahahahahahah

1|0
    0|0
    • keske boyle yapmasaydın :)

• kaşındılar ama napıyım kız deli etti hoşlandığım çocuğu elimden almıycaktı :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Küçük ken babamın cebin den çalardım :) yatan altına saklardım annem de bulurdu :) bir gün prezervatif yürütmüşüm çekmece den :) mahalleye çıkıp balonmuş gibi şişirip şişirip geziyomuşum , komşular anneme şikayet etmiş :) ondan başka kimsenin bişeyini çalmadım , çalmam .

0|0
    0|0
  • ben sıklıkla kapının zilini çalarım ..

0|0
    1|0
  • seni yaramaz senii demek o sendin :)

kalemlerimi geri ver hadi

bekliyom

bende okul kermezinde tatlı ile dolu bir masayı devirmiştim tabi yanlışlıkla :))

0|0
    0|0
  • piyano çalıyorum hergün :)

0|0
    0|0
  • malesef olmadı

0|0
    0|0
  • Parada çaldım kızların kalbinide çaldım emek çaldım çaldım da çaldım.

0|0
    0|0
  • Tamamen aynısını yapardım :) özellikle pastel boyalar hehe

0|0
    0|0
  • hayır çalmadım

0|0
    0|0
  • Hayır çalmadım

0|0
    0|0
  • Ben banka soydum.

0|0
    0|0
  • zil çalar kalp çalarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kuzenimin tasolarini calmistim ertesi gun geri koydum cok pisman oldum. Baska da olmadi

0|0
    0|0
  • Yok..Çok berbat bir durum

0|0
    0|0
  • evet ya küçükken ben de bakkaldan sakız şeker falan aşırırdım:D

0|0
    0|0
  • ben nerde bir erik agaca dut agacı görsem acımaz dalardım

0|0
    0|0
  • Oho bakkal amca o yüzden battı:D