2008 ruhunu çağıralım mı?

İspanya karşısında 2-0 gerideyiz ama neydi biz bitti dimidin bitmiz 😏

Güncellemeler:
3-0 ruh kendini naza çekiyo

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Bu ruhsuz takımla olmaz , iki top yapamıyoruz

0|1
    0|0
  • 2008 ruhu mu kalmı? Futbolcular prim kavgasında, Milli takım galibiyetinde prim mi olur? Yanlış kadro seçimi, formsuz oyuncular ile ciddi hazırlanmamışlar. Hiçbir şey fayda etmez.

0|0
    0|0
  • Çağır gelsin jandarma

0|0
    0|0
  • Nerde eski Türkiye takımı sırtlayacak oyuncu yok gruptan çıkarsak öpüp başıma koycam.

0|0
    0|0
  • artık gelmez cunku o ruh yok su an keske gelse ama sen cagır bakalım gelırse haber ver olurmu

0|0
    0|0
    • Birlikte çağırmamız lazım

• Ruh adresi şaşırdı

• evet acaba bu yanlışlıkla başka sıteyemı gıttı abazaların oldugu sıte bır bakıyorsun ustu bası yırtık gelıyor ddd

• Gelmez kardeş gelmez

0|1
    0|0
  • umarım bir üst tura çıkmayız, heveslenmek istemiyorum artık. hiçbir maçı izlemeyecegim deyip dayanamayıp izliyorum, yine hüsran yine hüsran.
    ama sıfır çekicez zaten

0|0
    0|0
  • 1 tane oynayan yok almadığı takım daha iyi oynardı.

Volkan demirel - şener - serdar aziz-semih kaya- ismail köybaşı- nuri- emre mor- emre belezoğlu- olcay şahan - volkan - mevlüt erdinç hocada yılmaz vural. Bu kansız terimden iyidir. Tayyibin yanaşması

0|0
    0|0
  • fatıh terım denen adi oglu adi oldugu surece bı cacık olmaz bu takımdan

1|0
    0|0
  • Su içmeye gittim bir gol yedik
    lavaboya gittim bir gol daha yedik
    Banyoya gittim bir gol daha yedik

0|0
    0|0
  • yok gelmez o ruh daha

0|1
    0|0
  • Ben millileri hiç bir şekilde desteklemiyorum hiç işim olmaz hatta ve hatta BEŞİKTAŞ'ımdan futbolcu falanda almasın o ruhsuz köpek olduğu sürece milli yi desteklemem imPARAtoorrrr cacıııkkkkkk

0|0
    0|0
  • En iyi oyuncular Ozan ve Burak 1 kişi eksik oynamamızı sağlayan oyuncu Oğuzhan onun yerine Volkan Şen alınmalı yoksa işimiz zor. Oğuzhan çok tecrübesiz ve heyacanlı ofsaytta Burak yerine Ozan'a atsa 1-0 olucakdı.

0|0
    0|0
  • bitmese ne olcak adamlar geçirceği kadar geçirdi zaten

0|0
    0|0
  • Ey ruh ordaysan 3 kere kapıya vur

0|0
    0|0
  • Bitti

0|0
    0|0
  • Ruh bedenden çıkalı çok oldu.

0|0
    0|0
  • Cahil fatih Terimle bir arpa boyu yol katedemeyiz

0|1
    0|0
  • yaw he he

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...