İmparator diye lanse edilen sinyor! Terim'in egosu sayesinde tarihi fark yiyeceğiz galiba sizce?

Dakika 40 ve iki tane stoper hatası iki tane basit gol tabi sen Mehmet Topal'ı orta sahada değil de stoperde oynatirsan durum böyle olur. Ersan Adem Gülüm kadroda yok, kadroya aldığı semih onbirde yok pes yani

1|1
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Terim işi bilmiyor emre mor u burada kullanacaktı
    Daha ilk 38 dakikada 2 gol çok fazla

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ondaki Ego Ankara Büyükşehir Belediyesinde yok...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İspanya'nın karşısında anca Almanya gibi takımlar güç dengelerini eşitleyebilir.
    İsterse 4 stoper koy İspanya ya kolay kolay başarı elde edemezsin

0|0
    0|0
    • Çek Cumhuriyeti gayet de başarılı oldu dikkatini çekerim

• Ben ne diyorum sen ne anlatıyorsun
      Terim değil Mourinho da olsa bu takımdan bu kadar performans
      Ben sana istatistik kanıt sunuyorum söylediğin muhalif cevaba rağmen ama sen hala Terime saldırıyorsun
      Ama istersen say söv Terime beni bağlamıyor
      Önce gerçekçi olup futbolun nasıl oynandığını oyuncu performanslarını ve takım performanslarını değerlendirip ayrıca rakibin bizden çok daha iyi olduğunu görüp ona göre izah etmek lazım futbolu
      Ayrıca İspanyaya Çanakkale geçilmez anlayışıyla da oynasan hiçbir şey elde edemezsin ayağında topu tutan oyuncuların olmadıktan sonra
      Bizim takım da o oyunculara sahip olsa da fiziksel olarak rakibe göre daha güçsüz ve bu yüzden oyunusevdiği gibi yönlendiremiyorlar
      Sen kalkmış stoper diyorsun
      Bu takıma Thiago Silva ile David Luis'i koysan ne olur en fazla üç top fazla çıkarırlar 4. yü onlar da kaçırır bu baskıyı yiyince
      O yüzden ezbere sayıp sövmeden nasıl eleştirilir ve yorumlanır onu bilmek lazım

Şimdi devam edebilirsin Terime sayıp sövmeye

• O senin görüşün ayrıca bir Erkek oyununu bir pembeli ile tartışarak değilim bayan

Erkekler Ne Diyor 7

• Topal i stopere çekip orta sahayı çökertti , stoper aldığı adama kendi bile güvenmeyip kulübeden çıkarmıyor

0|1
    0|0
  • Ya Ersan'ı falan geçtim. Silah çeken Gökhan Töre'yi korumak için Ömer Toprak'ı milli takıma almadı. Mehmet Topal'dan stoper yaptı. Reklamlardan dünya parayı gömdü şimdi de istifa eder Galatasaray'a imzalar. Ozan, Arda bunların bu takımda ne işi var. Oğullarını oynatmak için her şeyi deniyor. Umarım 5-6 tane yeriz, şu dk dan itibaren İspanya'yı destekliyorum.

0|1
    0|0
  • Ömer bu kadroda olmaliydi. Hava toplarinda etkili adamimiz yok.

0|1
    0|0
  • bu adam devletten yenilelim diyemi para alıyor ?

0|1
    0|0
  • En iyi oyuncular Ozan ve Burak 1 kişi eksik oynamamızı sağlayan oyuncu Oğuzhan onun yerine Volkan Şen alınmalı yoksa işimiz zor.

0|0
    0|0
  • Terım kım la dunya oara al rezıl ol gel

0|0
    0|0
  • iskeletor

0|1
    0|0
Yükleniyor...