Günaydın arkadaşlar.. :)

bugün pazar uyananlar neden erkenden uyandı daha uyumayanlar gün içinde planınız nedir?

ben daha uyumadım bugün bir arkadaşımın düğününde hoşlandığım kızla buluşacağım çok heyecanlıyım uyku tutmadı. :)

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 6

• Neden erken uyandım, alışkanlık..

Allah yardımcın olsun kızla buluşacaksan. Hayatta 4S kuralının geçerli olduğunu unutma, kıza kendini kaptırma.

0|1
    0|0
    • yok kardeşim. o durumları çoktan geçtim. olursa ekime modu hakimdir benim hayatımda.

• Günaydın! Dün akşam iddaa da ölümcül kupon yapmıştım! "Tuttumu acaba" diye heycandan uyuyamadım! :D Tutmamış!

0|1
    0|0
  • güneş yanıklarım uyutmadı beni amcoğlu acayip kötüler ıslak havlu koydum üstüne acısını alır diye oturuyom bilg. başında

0|1
    0|0
  • plan yok bekliyoruz

0|1
    0|0
  • Günaydın sadri..

Hani fazla açıklama yapmam ama sadriyi görünce yazayım dedim..

4 gibi eve geldim cümbüşten...Kesik kesik uykuyla 9 civarı uyandım sanırım..Zaten günde en fazla 4-5 saat uyuyorum..

Akşama bahçede ahşap kamelya da mangal ve lig tv partisi var eş dostla..Hava güzel İstanbul güzel..

Şu gs bu akşam yenilse de şikebahçeli dostlarım rakı masasında şenlense son hafta ya da bir önceki hafta kadıköye kalsa yarış rakı-mangal soframın değme keyfine..

0|0
    0|0
  • çıkıp dolanırız

0|1
    0|0
Yükleniyor...