Aynı sınıftaki kıza açılmak

Aynı sınıfta olduğum biz kız var.

Kızdan baya zamandır hoşlanıyorum fakat konuşacak cesaret bulamıyorum.

Tabi bu süre içerisinde kızın başka bir sevgilisi oldu 1 sene kadarda bunu beklemek gerekti ki.

Kız şuanda sevgilisinden ayrılmış. Sınıf içerisinde samimiyetimiz var denilebilir. Bu kıza nasıl açılabilirim? Eğer reddederse Sınıf içerisinde sorunlar yaşatmasından korkuyorum..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilisinden yeni ayrıldığı için kısa zamanda yeni biri ile birlikte olmak istemebilir .kendine zaman ver biraz ve kızı uzaktan takip et .bu zaman içerisinde fırsat bulur isen konuşabilirsin .

okulunuz kısa zamanda bitecek ise hiç teklif etme bence .kısa süreli olacağı için kız kabul etmeyebilir .

0|0
    0|0
    • Daha önceden tecrübem yok desem doğrudur bu konularda.

En büyük çekincemde aynı sınıfta olması..

• Diğerleri umrumda değil zaten. ama kendisi..

Ya bir daha konuşmazsa? bu işte asıl sorun.

• okul ortamı olduğu için elbet bir gün hayatınız değişecek .bir daha konuşmassa diye bir endişen olmasın .konuşmassan ve açılmassan zaten kazanacağın birşeyin olmayacak .ama duğgularunu ve düşüncelerini açıklar isen kanacağın çok şeyin olabilir .her zaman olumlu şekilde düşünün .karamsar olmayın .açık sözlü olmanın yararını bu zamandan sonra değerini daha çok anlayacaksın .zaman kaybetme yarın konuş bence .

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı ortamlarda olunan ilişkilerde (aynı okul ,aynı sınıf,aynı iş yeri vb.) kimseye sölemeyelim hastalığı vardır sizde ona yakalnabilrsinz o seni reddettiğinde karizman yerle bir olmaz :)

0|0
    0|0
    • eveti aldıktan sonra isterse tüm il duysun umrumda olmaz :)

• ama işte ya reddeterse ki bunu dşünme bile

Erkekler Ne Diyor 3

• Asla Biri icin düşünce veya duygularını sölemekten cekinme...İlerde pişman olursun

0|0
    0|0
    • Söyledikten sonra pişman olmakta var. :(

• Kortugun işi yapma Yaptıgın iştende korkma.Sevmek pişmanlıksa pişman olmak bizim kaderimız kardeşim :)

• Heyt be :) Söz güzeldi. Teşekkürler öneriler için.

• Reddedilirsen sorun olmaz fakat birlikte olup da kötü ayrılırsanız o zaman vaziyet kötü olacaktır senin için.

0|0
    0|0
    • Reddedilirsemde sorun olacak. Aynı sınıfta yüzüne nasıl bakarsın? Sınıftaki diğer kızlar dahil herkesin tavrı değişecek duruma gelecektir diye düşünüyorum.

• o başıma geldi zaten :) tekrarı kaçınılmaz hele öyle bir kızda :)

• Bence bekletme.

• tiç tavsiyeetmiyorum çok zorr

0|0
    0|0
Yükleniyor...