Sizce EURO 2016 gol kralı kım olur?

Payet durmak bilmiyor yapar mı sizce birşeyler? birde yukarıdakilerden farklı bir görüşünüz varsa belirtin

• Antoine Griezmann
    14% (5)23% (25)21% (30)Oy Ver
  • Thomas Müller
    11% (4)15% (16)14% (20)Oy Ver
  • Gareth Bale
    11% (4)17% (18)15% (22)Oy Ver
  • Cristiano Ronaldo
    39% (14)28% (30)30% (44)Oy Ver
  • Jimmy Vardy
    0% (0)6% (7)5% (7)Oy Ver
  • Robert Lewandowski
    8% (3)8% (9)8% (12)Oy Ver
  • Zlatan İbrahimoviç
    17% (6)3% (4)7% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar?
Moratayı eklememek haksızlık olmuş gerçekten...

0|1
1|20

En İyi Kız Görüşü

• Morata'da olabilir bence ama yinede turnuvada adından en çok bahsettirecek olan isim payet. Zaten bu akşam direkten dönen o mükemmel vutuşla gösterdi bunu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İspanya'nın forveti Alvaro Morata olacak gibi gözüküyor gol kralı... sebebi çok basit İspanya'da oynadığı için :D orda herhangi birimiz de forvet oynasak gol kralı olma ihtimalimiz yüksek cidden :) yoksa Morata çok da aman aman bir topçu değil ortanın biraz üstü iyi denebilcek bir oyuncu ama bu turnuvada İspanya sayesinde değerini katlayacak gibi duruyor tekrardan Real Madrid e dönme ihtimali var deniliyor...

Bide turnuvayı şöyle alıcı gözle bir izledim de cidden en iyi ve en ezici futbolu İspanyollar oynuyor açık ara... Büyük şanssızlıklar yaşamazlarsa İspanyollar bu turnuvayı kazanırlar hertürlü şimdiden çok belli oldu o iş... Almanya-Fransa-İngiltere-İtalya filan izledim hepsi hikaye :d

He söylemeyi unutuyordum, son maçta Çekler de bizim elimize verecekler söylemedi demeyin adamlar çok koşuyor izledim, bizimkiler hiç koşmuyor :S:D

0|1
    0|0
    • Çok güzel belirtmişsin kesinlikle değeri artacaktır moratanin Madrid geri alacakmış dün spikerde söyledi finalde sürprizde yaşanabilir farklı takımlar olabilir tahmin sadece bizimde yaptığımız milli takımımız rezalet oynuyor yani çekler bencede verecekler ustelik gol atamazsak oda ayrı bir ironi

• morata aman aman bir forvet değilmi? lütfen saatin 2 bucugunda bana saka yaptıgını söyle

• @VDCorleone Evet Morata iyi forvet ama cok iyi degil bir Aguero bir Suarez bir Benzema degil henuz olacagi da supheli, neden dersen cok hizli degil hizi normal, cok iyi top surmuyor, cok iyi calim atan biri degil, top kontrolu cok iyi degil, sut ozelligi cok iyi degil, kafa golu pek atmiyor veya atamiyor o yonu de zayif, kisacasi daha cok eksigi var, zamanla gelisip cok iyi forvet olabilir belkide ama ben pek sanmiyorum, tarzi torres e benziyor umarim bahti torres e benzemez :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 19

• Jamie Vardy veya Antoine Griezmann olur diye düşünüyorum final yolunda ne kadar ilerileyeceklerine bağlı olarak. Şıklarda olmadığı için Morata'yı söylemedim.

0|1
    0|0
  • Jamie Vardy sistem oyuncusu. Kane ile oynadıkları sürece gol kralı olamaz. Vardy hariç diğerlerinin şansı var. Sonuçta hepsi takımın hedef adamı.

0|1
    0|0
  • ronaldo

0|1
    0|0
  • Portekiz ceyrek final bile görse ronaldo olur.

0|1
    0|0
  • bize 2 gol tıkan adam neden yok :D

0|1
    0|0
  • cenk tosun :P :P
    saka saka bilemiyorum pek takip etmiyorum.. sadece kendi milli takimimiza bakiyorum..

0|1
    0|0
  • payet?

0|1
    0|0
    • Payet iki maçta iki gol attı adam takımı taşıyor adım adım olur mu olur

• Kizlar herhalde sadece ronaldoyu taniyor :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle griezman

0|1
    0|0
  • Lewandowski diyorum

0|1
    0|0
  • Siklar biraz sacma olmus gol kralligi bu turnuvalarda genelde takima gore olur bireyse olmasi icin messi olmasi lazm o yizden Lewa Ibra gibiler olamaz. Morata olabilir

0|0
    0|0
  • Morata olur net hiç biri olamaz o seçeneklerden.

0|0
    0|0
  • İyi oyuncular var. Gol kralı bu saydıklarından biri olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Sabri..

0|0
    0|0
  • Payet olabilir

0|0
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0
  • büssürü iddaacıları yatırdı ronaldo :D penaltı missed :D Allahtan oynamadım yoksa portekiz dicektim oh be :D

0|0
    0|0
  • griezmann

0|1
    0|0
  • Robert lewandowski ya da cristiano Ronaldo. bunlar olamazsa zlatan ibrahimoviç olabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...