Malesef mühtemel ilk 11 mizi gördünüz mü?

Volkan Babacan, Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Hakan Balta, Caner Erkin, Selçuk İnan, Ozan Tufan, Oğuzhan Özyakup, Hakan Çalhanoğlu, Arda Turan, Cenk Tosun
Hırvatistan maçı 11 i ile anı. Peki neden yenildik o maçta hiç düşündünüz mü. Oğuzhan yerine Volkan Şen Cenk yerine Burak oynamalı yoksa bu maçta yeniliriz. Son maçta bu sisteme dönülür 3. lük için dua ederiz. Bence bu maçta Bjk li oyuncular acilen çıkartılmalı kadrodan yoksa yeniliriz malesef. Peki siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Senin Beşiktaş'la ne alıp veremediğin var?
    Ozan hakan çıkmalı bence ayrıca fatih terim'in kafası out onun içine adı avrupada oynuyor olsun yeter. Caner hakan ne alaka milli maçta mesela. Emre belözoğlu takımını ilk 3'e sokmuş bir adam ne kadar tavırlarını sevmesem de. Oyuncu seçmesini bilmiyor terim net !

0|2
    0|0
    • Aynen Emre olmalı Bjkli oyuncuları neden mi istemiyorum. Avrupaligi son maç 1-0 Bjk gruptan çıkıyor 3-1 yeniyor ve eleniyor yani tecrübe yok.

En İyi Erkek Görüşü

• Mili maçta bile takımcılık yapanlara yazıklar olsun Beşiktaş şampiyonluğu elinizden aldı diye kin tutmak ile ıspanya yı desteklemek aynıdır gözümde
    Şişman ozan oynamamalı avrupanın pesinde olduğu oğuzhan kesin olmalı

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadro daha kesin değildir ki anca maç zamanı öğreniriz ama onu bunu bilmem de selçuk ve mehmet topal ön libero oyanmazlarsa bak direkt söylüyorum bu intihar olur. öyle böyle değil bizi kevgire çevirirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Görende volkan şen kadroda müthiş işler yaptı sanar

Oğuzhan ve cenk tosunun ölüsü bu milli takımda ilk 11 de oynar

1|1
    0|0
  • Forvette Burakvar

0|0
    0|0
  • Demekki hala bjk şampiyonluğu hazmedememişsin oğuzhana kötü diyen futboldan anlamaz

0|0
    0|0
  • bariz siyaset dönüyor. mevzular çok derin. Fatih terim parayı indiriyor cebine.

0|0
    0|0
  • Hakan Çalhanoğlu bir kere kanat adamı değil forvet arkası oynuyor ne yapmaya çalışıyor terim ben anlamıyorum arda oğuzhan cenk ozan bunların oynamaması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...