Spordan anlayan var mı?

spordan anlayan ve bana yardımcı olabilecek olan var mı? ya ben evde spor yapmak istiyorum ama hangi hareketleri ne kadar yapmalıyım bilmiyorum. kusurlarımda var. yardımcı olan?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Reçete antrenman vermek bana göre değil ama yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
    • ben öyle bişi isteyecektim :D

• bir arkadaş bunu : Jillian michaels 30 day shred önermiş youtubede videoları var onları yapsam mı

• İnsta da eminediilek takip et çok iyi iç bacak eritmek için hareketler var genel olarak çok başarılı 👍🏻 Programıda ben yazarım sen oradan bakarsın.. Reçete antrenmanda vermiş olmayız bir nevi

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle ki ramazan dan sonra fitness a başlayabilirsiniz. Oruç tutmuyorsanız hemen başlayın. Fitness salonu 1. Tavsiye çünkü salona başladığınız zaman bir düzen oluyor. Para verdiğiniz için kendinizi zorlayıp gidiyorsunuz ve bu düzen oluşturuyor. Fiyat konusunda pek olmayacağımızı sanmıyorum. Ama zorlanırsanız fiyat konusunda ya da fitness salonuna gitmek istemiyorum derseniz

2. Tavsiyem olarak google play de fitness için çok güzel uygulamalar var. Biraz uygulamalara bakarsanız istediğiniz gibi hareketleri nasıl yapacağınızı kaç kez yapacağınızı gösteren uygulamalar var.

1|0
    0|0
    • önerir misin uygulama?

• çok teşekkürler :) :*

• Rica ederim 😊😊

Erkekler Ne Diyor 3

• tam olarak ne için yapıcaksın ordan başlayalım

1|0
    0|0
    • diyet yapıyorum. ramazan bide. sıkılaşmak istiyorum ve kusurlarımı düzeltmek istiyorum

• kusurların ne mesela neye göre diye yapıyosun

• fazla kilom var. göbeğim var, basenlerim var, bacağımın içi sarkık ve yağ var. bu kadar :D

• yok ben anlamam

1|0
    0|0
  • var , ,

1|0
    0|0
    • sen mi

• olamaz mı evet ben soracağın varsa sor

• ne yapmalıyım spor olarak? kilo vermeye çalışıyorum, vücudum sıkılaşsın ve kusurlarım düzelsin istiyorum. günlük şunu şunu yap diyebilir misin

Kızlar Ne Diyor 2

• Spormu 😒 youtubeden zumba videoları var. 30ar dakkalik onları izle hergun 1 saat yap aynılarını hem sıkılmazsın hemde yardımcı olur 😊

1|0
    0|0
  • Jillian michaels 30 day shred

1|0
    0|0
    • anlamadım?

• Evet yeterli baya ise yariyor

• teşekkürler :)

Yükleniyor...