Sevgilinizin özel eşyalarını karıştırır mısınız?

Sevgilinizin özel eşyalarını karıştırır mısınız? sizin karıştrılmasına izin verirmisiniz?

sizce Herkezin özeLi kendininmidir. Adı üstünde özeL eşya. Karıştırmam ama karıştırmasına da izin wermem. MerakLı insanLa işim oLmaz.mı dersiniz

0|0
1911

En İyi Kız Görüşü

• Karıştırmak hiçbir zaman iyi niyetten olmaz.. belki merak ama sorabilir de...tabi karıştırdığı şeye de bağlı :Dyani kitaplıktaki kitapları karıştırıyorsa çok sorun yok ama çantaymış,dolapmış,telefonmuş kızarım..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Karıştırmam, karıştırmasına da izin vermem, derim. Herkesin bir özel alanı olmalı, sevgilim de olsa sınırları var, sınırlarını zorlayanla da işim olmaz.

0|2
    0|0
  • Hayır karıştırmam ,izinde vermem

0|1
    0|0
  • Ben kimsenin özel eşyalarını karıştırmam ama benim özel eşyalarımı karıştırırlar uyuz olurum ama bir şey diyemem :D

0|0
    0|0
  • hayır sevmem yapmam bunu

ben özeliyimdir ayrı ama

onunda özel hayatı var

0|0
    0|0
    • evet mesela erkek arkadaslarıyla olan samımı bır mesajları olabılır argo kelımeler ıcerebılır telefonunda ve sız bunu gordugunuzde yanlıs algılayabılırsınız

• evet ve herkesın once kenedene ozguvenı sonra karsıdakıne guvenı gerekır

• Asla asla ötesi yokmu kelime hazinem tükenmiş:D

0|1
    0|1
  • Bir seyleri karıştırmaya bayilirim ve karistiririm mutlaka. Sevgilim varsa ben de gizli isler yapmam musade ederim yani

0|0
    0|0
    • tabıkı bır guven olmalı ama ınsan bazen emın olmak ıstıyor :)

• hayır hiç sevmem

0|0
    0|0
  • yapmam böyle bir şey

0|0
    0|0
  • en nefret ettiğim şey. kimseye kurcalatmam

0|0
    0|0
    • guzel katı br kural bu sızın ıcın sanırım

pekı sız kurcalarmısınız

• hayır kurcalamam.bakmak istediğim bir şey varsa söylerim onayını alırım bunu görmek istiyorum diye

• cok mantıklı ben hıc sevmem oyle gızlı kapaklı bırseylerımın kurcalanmasını normal bır seyı bıle yanlıs algılayabılır ınsan sonucta yanlıs yorumlayabılır

• hayır hiçbir zaman karıştırmamışmdır karıştırmamda

0|0
    0|0
  • hayır sevmem

0|0
    0|0
  • sevgilimin karıştırmam ama eşimin karıştırırım o.O

0|0
    0|0
  • Özel eşya ne?

0|0
    0|0
  • Asla karıştırmam ve karıştırılmasına pek hoş karşılamam.

0|0
    0|0
  • Karıştırırım valla. Çaktırmadan.

0|0
    0|0
  • firsat bulan kdinlar karistirir sallamayin

0|0
    0|0
  • karıştırmadım karıştırmam herhalde ya zaten neyine bakcam ki :D açıp iç çamaşırlarına bakcak halim yok :D

0|0
    1|0
    • bılmem telefon bılgısayar gıbı :) merak uyandıran seyler olabılır ıc camasırı ıc aklıma gelmemıstı :)

• eğer bilgisayarı elime geçerse girdiği sitelere int geçmişine bakarım ne yalan söyliyim. ama öyle face şifresi bilmem ne şifresi alıp incelemem hele telefonuna elimi sürmüşlüğüm yoktur 2 yıldır

• gizli sakli karistiririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• özel kelimesi 2 yabancı arasında geçerlidir, 2 sevgili ya da eş arasında degildir, bu zamana kadar asla özel mözel diye bişey olmadı ilişkilerimde, hem neyin özeli bu, nesi var nesi yok görüyorum ve görüyor zaten, alsın istedigi gibi kurcalasın telefonumuda hiçte gizleyecek bişeyim olmamıştır yoktuda zaten , hep ortadadır telefonum, gece sarılıpta yattıgım kişiyle aramda ne özeli olacak Allahınızı severseniz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle karıştırmam ne çantasını ne telefonunu. Kendimikilerinde karıştırılmasına izin vermem. Çünkü gizli kapaklı işler çeviriyorum. Açığa çıksın istemiyorum.

0|0
    0|0
  • yahu bu kadınlarda amma yalancı hepiniz karıstırırsınız kanımca :))) inanmam

1|0
    0|0
  • Özel sonuçta, karıştırılmaması gerek...

0|0
    0|0
  • Karıştırırım. Karıştırabilir. Karıştırmasına müsade etmeyenin, sevgilisinin görmesini istemeyeceği bir şeyleri vardır illaki.

0|0
    0|0
  • hayır asla

0|0
    0|0
  • çoğu kız karıştırır en azından teli düşünelim mesajlara girip bakarlar.

0|0
    0|0
  • karıştırmam

0|0
    0|0
  • siz siz olun karıştırın yoksa aldatılırsınız ihanete uğrarsınız sonrada terkedilirsiniz

0|0
    0|0
  • Adı üstünde özel

0|0
    0|0
  • Hayır karıştırmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...