Sizce amacı ne sizce ?

Meraba arkaslar.Benim sevdigim kızla cok güzel günlerimızdeoldu cok iyi anılarımızda oldu ama en ufak olayda ayrılma noktasına gelıyoduk.ki ayrıldıkta zaten.bu kızın benden oncekı cevresı pek iyidegildı ben duzeltmeye calstm bunun o da farkndaydı o da sevıyorum diyodu ama ayrıldık.unutamadıgım biri var dedi.sonra bir gun hastanedeydım yanıma geldıler dier kız arkadası ile o pek knsmadı kız arkadası ole bisi olmadıgını söledı hatta yemnler ettıler o gun bir ara bulustuk olmadını unutamadıgı bir kışı olmadıgını bir cok kez dile getirdı yemnler bile etti.ama cevresı bozuk oldugu ıcın bana layık olmadıgını söluyordu.ama bunlada kalmıyor mesela ayrıyız ama bulustumuz zamanlar oluyor ama ozamnda ilgisiz oluyor bende ustune gidmıyorum onla ilgilenmıyorum o arkadasını cagırıyor ben arkasımı cagırıyom kendı aramızda takılıyoruz ya o sıkılıp gidiyor ya da ben sınırlenıp tersleyıp kalkıyorum bide sacma sapan konusuyor ilgi cekmeye valısıyor kacan kovalanır ı oynuyor aklı sıra bilmıyorum amacı ne ama kendınden cok soguttu...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...