35 KİLOLUK DEĞİŞİMİM NASIL SİZCE?

Siyah gömlekli 121-122 arası
Yeşil tişörtlü 95 kilo
Siyah tişörtlü ise 86 kilo
95 kiloya 1 yılda geldim spor yapmadan ne yazık ki ister istemez sarkma oldu
95 kilodan 86 kiloya gelmek içinse 4. Ayımdayım şu an ama 1.5 ay spora gitmemisimdir 35 KİLOLUK DEĞİŞİMİM NASIL SİZCE?

Spor hakkında bilgisi olan birileri varda beslenme programı hakkında sormam gereken bir kaç bir şey var yardımcı olurlarsa cok mutlu olurum

Güncellemeler:
Spora gidiyorum ağırlık çalışmaları fazla olmakla birlikte kardiyo çalışıyorum ve antrenmanlarım ağır Asıl sorum beslenmeyle ilgili 2470 kalori almam lazım bu yediklerim 1347 kalori ve geriye 1123 kalori tüketmek gerekiyor nasıl tamamliycam bilemedim
SABAH
100r lor
5 yumurta 2 sarısı
2 dilim peynir
2 dilim çavdar ekmek
1 salata domates
4-5 yeşil zeytin
ÖĞLE
200 gr tavuk gogusu veya Ton balığı
Salata
AKSAM
200 gr tavuk göğüsü veya Ton Balığı
Ara öğün
5 ceviz 5 badem
Günde 2 litre su
2 kupa

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 1.85 115 dim 105 e dustum bende ama 80 e dusmem gerek kilo vermek sıkıntı is

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi iyi işte azmin sonu

0|0
    0|0
  • bir aylık sporu bıraktım ama yardımcı olurum belki eylülden beri devam ediyordum

0|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum☺

0|0
    0|0
  • darısı başımaa bende şişman bir kızım bana yakıştığını söyleyenler var ama ben yakıştırmıyorum hele o kocaman göbeği her görüşümde nasıl kurtulacagmı düşünüyorum. maalesef bana benden başkası yardım edemez. bir türlü kafamda bitiremiyorum :S

0|0
    0|0
    • O başlangıcı yapmak çok zor benim içinde öyle oldu ama gerisi geldi başladıktan sona ama şunu söyleyebilirim spor hocasının üye ile iletişimi de çok önemli

Erkekler Ne Diyor 5

• programına yeni bir spor saati açmalısın. bu şekilde daha sağlıklı kilo verirsin.
    yalnızca kardiyo da değil, ağırlık da çalışmalısın

0|0
    0|0
  • spor şart yoksa deri toplamasz kendini ben 107 den 93 e düştüm boyum 1.95 ideal kilodayım şu an spora gittim yoksa baya sarkardı birde proteini eksik etmiceksin diyette

0|0
    0|0
  • baya bir vermişsin kardeşim iyi olmuş böyle

0|0
    0|0
  • Dinliyorum

0|0
    0|0
    • Güncelleme yaptım bakabilirsin orda yazıyor baya uzun tişörtle felan baya iyi duruyor vücudum ama fazla sarkma var birde

• 80 kiloya inmem lazım 6-7 kilo fazam var o yüzden karbonhidrat 1-2 hafta 50gr altında tutuyorum daha sonra biraz arttırıcam yoksa antrenmanların altından kalkamıyorum

• Cok kafani karistirma bunlarla. Deli gibi calis deli gibi ye. Metabolizmani hizlandir.

• Nasıl verdin bu kiloları?

0|0
    0|0
    • 1 yılda 30 kilo verdim sadece yememe içmeme dikkat ederek
      Sonra kilo aldım 95 oldum spora başladım
      Şekeri unu tuzu kötü şeyleri kestim sağlıklı beslendim protein ağırlıklı ama 20-30 kilo vericek sen spor yap yoksa çok kötü sarkma oluyor

• 10-15 kilo varsa güzel bir beslenme programi ile 3 ayda felan baya kilo verebilirsin ben çok kilolu olduğum için bütün kötü beslenmeyi kestiğim için çok kilo verdim ama senin aman aman öyle çok kilom yok o yuzden benim gibi hızlı kilo veremeyebilirsin. Spora başlarsan benim gibi beslenme programı uygulayabilirsin.
      1-2 ay spora alışmak için ve hızlı kilo vermek için sadece kardiyo yaptım ama ileride bunun hata olduğunu anladım gibi bir şey güzel ısın sonra sene ağırlık calismasi yap sonra kardiyo ile programını bitir ben sadece ametör olarak bunları yaptım

• Anladım teşekkür ederim denicem

Yükleniyor...