Dünyanın en büyük santrforu kimdir?

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 3 santrforundan en iyi sizce hangisi? Bu arada Ronaldo Brezilyalı olan Cristiano değil.

• Ronaldo (El fenomeno)
    71% (15)56% (36)60% (51)Oy Ver
  • Gerd Müller
    19% (4)27% (17)25% (21)Oy Ver
  • Marco van Basten
    10% (2)17% (11)15% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Futboldan anlamayanlar baya yoğunluktaymış Gerd müller ile ronaldo kıyas bile yapılamaz.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle helal be. Valla adamsın futbolu gerçekten takip eden kişi o kadar azmış ki onu anladım.

Kızlar Ne Diyor 5

• umut bulut

0|1
    0|0
  • santrafor ne

0|1
    0|0
  • eskiyi bilmem ama şu an suarez (ısıran adam)

0|1
    0|0
  • Gerçek ronaldo aday olabilir tabi

0|1
    0|0
  • Bana göre Hakan Şükür

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Fenomen Ronaldo

0|2
    0|0
  • Bir suru var. Alan Shearer, Marco van Basten, Raul Gonzalez, Ronaldo Luiz Nazario, Thierry Henry, Eusebio, Gerd Muller, Gary Lineker...

0|1
    0|0
    • Aa Eusebio'yu unutmuşum. Sağol hatırlattığın için. Ama diğerleri bir tık altta santrforlar.

• Zaten senin saydıklarının hepsi efsane ona katılıyorum. Efsane değil desem saçmalarım zaten. Ama Eusebio Müller van Basten daha iyilerdi.

• Bence Murat Hacioglu bir tik yukardaydi bunlardan :)

• Ronaldo tabi
    ama diger iki secenekle Ronaldo aynı jenerasyon degil:)
    Peleyi koymalıydın bence

0|1
    0|0
  • ronaldo kanka

0|1
    0|0
  • Gerd müller diyorum ben dünya kupası tarihinde en çok gol onun ayrıca duyumlarıma göre iyi bir forvetmiş. Van bastenin ismini duydum ama araştırmadım. Fenomen ronaldoyu durdurmak içinse ışıkları söndürmek gerek :)

0|1
    0|0
    • Dünya kupası tarihinde en çok goş atan oyuncu Klose 16 Ronaldo 15 Müller 14. Ancak Müller ikisinden de büyük golcü. Müller ve Van Basten başı çeker. Müller'in başarısı daha çok ancak van Basten sakatlık yüzünden 31 yaşında futbolu bıraktı. Oynadığı dönemde inanılmaz bir santrfordu. Müller ve van Basten'i ayıramam ama ilk ikisi onlar kesin.

• Doğru geçen dünya kupasında klose kırmıştı rekoru ordan aklımda gerd müller kalmış. 3 ü de iyi santraforlar günümüze nazaran Türklerden de en beğendiğim santrafor gelmiş geçmiş Hakan şükür adam kafa vurmak için yaratılmış sanki hagi orta hakan kafa gol.

• Katılıyorum sana.😄

• Benim icin henry dir

0|1
    0|0
  • seçeneklerden sadece ronaldoyu izledim o yüzden ronaldo

0|1
    0|0
  • Luis suarez der ve sessizce uzaklasirim

0|1
    0|0
  • Şıkları görmeden Brezilyalı Ronaldo diye haykirdim :-)

0|1
    0|0
  • Tabiki Van Basten. Çünkü gerek Avrupa gerek Dünya genelinde yapılan bir Organizasyon da 9 numara hep Van Basten e ayrılır.

0|1
    0|0
  • İbra

0|1
    0|0
  • Henri bienvenu

0|0
    0|0
  • Zlatan

0|0
    0|0
  • üçüde değil

0|0
    0|0
  • Burak yılmaz

0|0
    0|0
  • Hicbiri diye bir secenek yok mu

0|0
    0|0
  • Raul Gonzalez

0|0
    0|0
  • Torres bence

0|0
    0|0
    • Torres nasıl gelsin bunların yanına ya?

• Umut Bulut cevabını niye takıyom Allah aşkına tenezzül bile etmedim. O adam 1. ligde bile oyanayamaz. Ve dünyanın gemiş geçmiş en büyük santrforu diyorum Torres son 170 maçta 33 gol atmış. Dünyanın en iyi oyuncusu ödülünü bile almamış daha. Ve Torres yok milli takımda.

• Niye takıyım?**

• dıdıer drogba

0|0
    0|0
  • Brezilyalı Ronaldo'yu çok abartıyorlar. Nedense herkes eskilerde, kendi zamanlarında, kendi ilgilendiği, şöhretleri en büyük zanneder. Brezilyalı Ronaldo, Cristiano Ronaldo kadar iyi bir oyuncu değildi. Ronaldo ve Messi tüm zamanların en iyi oyuncusu bence. Çünkü günümüz futbolu geçmişe oranla daha zor. Rakiplerin kuvveti birbirine daha yakın. Bu futbol şartlarında bir takım kadar gol kaydeden bu iki oyuncu futbol tarihinin en büyük oyuncularıdır. Onların zamanında bulunup onları seyredebildiğimiz için kendimizi şanslı addetmeliyiz. Bu ikisinden başka bir de Maradona var tabi ki.

0|1
    0|0
  • Brezilyalı Ronaldo. günümüz de Arjantinli messi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...