Fatih Terim'i Başarıları Dışında Turkiyedeki Diğer Teknik Direktörlerden Ayıran En Büyük Özellik Nedir?

Lucescuyla birlikte bir Türk takımına Avrupada kupa kazandıran Fatih Terimi başarıları dışında ayıran bir özellik daha var.

Bugün Şenol Güneş Bjkyi çalıştıriyor ama birgün Galatasarayıda çalıştırabilir, Mustafa Denizliyi yarın Fenerbahçede görebiliriz, Ersun Yanalı Gsde ya da Bjkde görebiliriz.
Ama kimse Fatih Terimi Türkiyede Galatasaraydan başka bir takımı çalıştırırken göremez.
Herhalde Beşiktaş ve Fenerbahçe hiçbir zaman böyle efsane bir hocaya sahip olamayacaklar

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet doğru söylüyorsun ama şuda bir gerçekki adam ne zaman işsiz kalsa ya milli takımda ya da gs de bide başka takımlara gitsin de görelim bakalım boyunun ölçüsünü gs de başarı kolay milli takımda başarı varsa onun oysaki dünya kupasına onunla gidemedik kimsede ses yok eğer selçuk 89 da o golü atmasa şimdi burda bile değildik gs ye ikinci gelişinde dünyanın transferini yaptırdı ki onlarda şaibeli yani yapılan transferlerden komisyon alınmış ve sezon ortası kaçıp gitti onlarıda görmek lazım sana bişey söylimmi bu adamın futboldan çok siyasetçi olması lazımmış çünkü orda daha bir çevresi var

0|0
    0|0
    • Fiorentine ve milan dönemine bakın milanda futbolcuların nasıl harcadıgını hatırlayın tamam sıkıntılı yönleri var ama çokta yere vurmayın

• Aynen Gsde başarılı olmak çok kolay Hamza, Denizli, Prandelli ne kadarda iyi futbol oynattilar dimi

• onun kadar para harcatsınlar bakalım bir sezonda 16 transfer yaptırsınlar bakalım da noluyo görelim

En İyi Kız Görüşü

• EGO'su

ve soyunma odasındaki Motive konuşması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi motive etmesi
    İyi tokat atması ( Bu konuda Yılmaz Hocayla kapışır)
    Çok para kazanması

0|0
    0|0
  • sevmiyoruz la fatih terimini al git adamını :D la deli seni burda akşam sinir etmiş olarak evine yollarız kaşınma akşam yatamazsın bir saga bir sola döner dururusun sinirden :D

0|1
    0|0
    • Yalnız İspanyol taraftarlar bu sitede takılmıyor yanlış yerdesin☺

• Milli takımımızin hocasi Fatih Terim. Burda milli takimin yenilmesini isteyen sensin. Sizin gibi hainlere ihtiyacimiz yok.

• ben yenilmesini istemem bunu böyle ön yargı ile değerlendiren sensin beni, bende böyle bir şey söz ile bile ifade etmedim pembe, fatih terim eleştirilmez değildir, pek tabiykide kötü işler yapmıştır aldığı paranın karşılığını verememeşitir aynı paralarla yabancı bir ülkenin milli takımında bu paraları alamaz, eleştirdigimizdede milli takım zırhının arkasına saklanmayın
      hemen,

• En buyuk yalakasi medya...

0|1
    0|0
  • Haklısın onun istediği parayı anca aptal bir takım verir..

0|0
    0|0
  • Adanalı olması 😁

0|0
    0|0
  • Ben onu karizmatik gösteren egosunu beğeniyorum. Bir insana ego bu kadar mı yakışır :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Küfür etmesi canım hangı macı olursa olsun adam söviyooo

0|0
    0|0
Yükleniyor...