Tatlı ıstegını mınımuma ındırmek ıcın ne yapmalı ne etmelı?

tatlılara asırı duskunlugum var.tatlı olsun da camurdan olsun modundayım.ayrımım da yok.ıster cıkolatalı ıster sutlu ıster serbetlı ıster geleneksel hepsı benım ıcın bır. Bala ozellıkle ayrı bı duskunum.profıterol baklava asure vazgecılmezlerım.onun dısında hıc bulamazsam gıdıp markete cıkolata bıskuvı fılan. Kısacası kılolar aldı basını gıttı tatlı sevdamdan. Kalorısı dusuk ve lezzetlı tatlı onerılerı ıle hatta ve hatta mınımum tatlı ıstek hatta hıc ıstek olmasın boyle bır dunya ıstıyorum ıc dunyamda:D onerılerınızı alayım arkadaslar tatlılar benı bıtırmesın:(

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• hurma ye hem tatlı hemde tatlı yeme istegini keser

0|0
    0|0
    • o da zararlı degıl mı

• 2 3 tane kurtarmaz benı usta

• ye gitsin o zman tatlıdan iyidir

Erkekler Ne Diyor 9

• ilahi yani nickin bile tatlı ismi:)demekki bu kadar takıyo insan bigünde kusacak kadar ye tatlıyı tiksinirsin bir süre belki

1|0
    0|0
  • kaç kilosun :D

0|0
    0|0
  • çok basit. elmalı kurabiye yiyeceksin. asla fazla kalori barındırmaz rejimde olan bayanlar dahi tüketebilir. daha ağzına tatlı falan sokmazsın zaten

0|0
    0|0
    • pastanedekı elmalı kurabıyelerden mı ? Onlar kalorı bombası

• alakası yok günlük kalori ihtiyacının üçte biri sadece. ye sen dinle beni

• bu arada kaç kilosun acaba:)hehe

0|0
    0|0
  • üzüm ye

0|0
    0|0
  • tuzlu kuru emiş ve bol su iç tavsiyem

0|0
    0|0
  • çok tatlı bir sevgilin olcak :D

0|0
    0|0
  • Bi tatlı sever olarak söyleyebilirim ki üzgünüm kurtulamazsın. Bu arada benim favorim proflar

0|0
    0|0
  • kafana sık gitisn.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dondurma ye kalorisi az.. Ballı fıstıklı muz falan da süper.

0|0
    0|0
  • Kulakta bulunan akapuntur noktalarına masaj yapıyorsun bu isteğini azaltır, bu noktalar kulak memesınden kıkırdağa kadar olan noktalar bunu bir dene, bir de şeker problemin de olabilir endokrin bölümüne git bir tahlil ver şekerin varsa ilaç verirler.

0|0
    0|0
  • ben özelikle gece gece yiyorum tatlilari cikolatalari herkes uyumusdur kalori yazan yoktur diye heheheh eeee neyapayim yani

0|0
    0|0
  • 1 kare Bitter çikolatayı damağına yerleştir ve çokk yavaş em.

0|0
    0|0
  • Düzenli spor yapıyorsan ,yediklerini yakıyorsan ye gitsin ! :)

0|0
    0|0
  • belki kan şekerin düşüktür ölçtür derim

0|0
    0|0
  • o istek bitmez ki. yok saycan başka yolu yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...