Boyne kadar süre uzar ve nasıl uzar yardimlarinizi bekliyorum?

Kardeşimin boyu 157 yaşı 16 sizce uzarmi onun hedefi 165-170 arası olmak babamızın boyu 170 i geçiyor ve kardeşim 70 kilo sizce zayiflarsa spor yaparsa uzarmi? Ve ne tür sporlar yapicak?
Yorumlariniz için teşekkür ederim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki uzar kalsiyum agırlık beslensin çay kahveden uzak dursun. basketbol oynasın, barfiks çeksin süt, yogurt, yumurta akı patates gibi gıdaları bol bol tüketsin. doktoroa danışarak ek olarak aminoasitte alabilir büyüme hormonlarına faydası çoktur. umarım bir faydası olur yazdıklarımızın :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim peki seneye kadar kaç cm uzar çünkü o zaman lise son olucak :)

• Güzel :) gelişimi tam olacaktır erken ya da geç yaşta yapılan doğumlarda gelişim eksikliği olabilir. ama dedigim gibi en önemlisi beslenmesi kalsiyum agırlıklı beslenmesi kola çay kahve yasak kardşine bu saatten sonra :)

• Peki benim yaşım 18 19 olucam benim boy 163 birde bana bakıyor iycene korkuyor çok sagolun yorumlariniz için :)

En İyi Kız Görüşü

• Baban 170in uzerindeyse belli ki 175 filan annende babandan uzun degildir demek ki kisa olmasi daha buyuk ihtimal
    Erkekse belki 2-3 cm uzar ama kizsa sanmiyorum

0|0
    0|0
    • Benim yaş 18 163 boyundayim o 16 yasinda 157 annemin boyu 162 babam boyu 173 abimizin boyu 180-181

• Uzayacağını sanmıyorum max 2-3 cm dediğim gibi oda belki

• Ama çoğu uzar dedi birde internetten boy hesaplamasi yapmış 173 çıktı bana soruyo ben o kadar uzarmiyim diye ben fazla uzamadim benim

Erkekler Ne Diyor 8

• Uzamaması için hiç bir sebep yok. Elbette sağlıklı bir beslenme ile zayıflayabilir. Spor olarak basketbol ve özellikle karın kasları ve iskeletin açılması için mekik çekmesi çok etkili olur. Kesinlikle ağırlık vs çalışmasın. Tüm çalışmasını kendi vücut ağırlığı ile yapsın ve basketboll mutlaka oynasın

0|0
    0|0
  • Ben 20 de boy attim 25 e kadar uzadi benim boy

0|0
    0|0
    • Kaç cm uzadi birde sen erkeksin uzar

• Lise somda 1 67 idim unive basladim sonra yaklasik 20 cm yakin boy atti en son hali 1 87 oldu

• Sen naptin peki o kadar boyu nasıl uzattin

• Kardeşini için artik çok geç

0|0
    0|0
    • Neden

• Okadar uzamaz kizlar erken uzar hemen durur sonra bu yasindan sonra 3.4 cm atabilir oda belki

• kendini parçalamasın boşuna ki sensin zaten bu :) en fazla olacağın 160

0|0
    0|0
    • Benim boyum 163 ben memnunum boyumdan ben sevmiyorum uzunlari

• iyi o zaman kardeşine söyle alışsın bu duruma en fazla 160 olur 18-19 yaşına kadar gelişimi tamamlanır

• Tamam

• atlamalı zıplamalı spor yapsın özellikle basketbol hentbol ozaman uzar

0|0
    0|0
  • Kardeş bir daha sorma. 22 yaşına kadar boy uzar.

0|0
    0|0
  • valla bizde 1.90 olmak istiyodukta uzamadı 16 yasından sonra ortalama uzama 5 cm derim ben hatta fazla bile söyledim 4

0|0
    0|0
    • 161 mi olur

• 1.62 olur diyelim belki bol bol süt içersen ve düzgün beslenirsen 1.65 bile olur

• Benimkinin boyu 0.17 cm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Basketbol oynasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...