Haklı olduğumu düşünüyorum.

Bugün arkadaşlarımlaydım bunu sevgilimde biliyordu gezeceğiz dedim.Sonra hep birlikte sinemaya gidelim dedik.Bunu sevgilime söyledim oda sinemaya gitmeni istemiyorum dedi.Sebep falanda yok ortada.Bende çok büyüttüğünü söyleyip gittim sinemaya.Sabahtan akşama kadar tartıştık.''Ben gitme dediğim halde gittin'' dedi.Özür diledim ama ne fayda.Fakat haklı olduğumu düşünüyorum sonuçta arkadaşlarımla sinemaya gideceğim üstelik hepsi kız niye bu kadar büyütüp aramızı bozuyor ki.Her neyse çok soğuk davranıyor ne yapacağımı bilemiyorum ayrılmamızıda istemiyorum.Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar genelde başkalarını da kendileri gibi hissederler. Yani demek ki o sensiz zamanlarda saman altından su yürütüyor. Senin de böyle yapabileceğini düşünüyor. Bir ilişkide en önemli şey karşılıklı güvendir. Her zaman söylerim kıskanmayan erkek gitsin babet giysin diye. Ama bu kadarı da çok fazla.

0|0
    0|0
    • Beni kıskanmasını seviyorum ama gerektiği durumlarda.Ben ona o an tamam gitmem deyip yalan söyleyipte yine gidebilirdim filme ama yalan söylemek istemedim.Ayrıca arkadaşlarıma gidelim diyende bendim birazda bu yüzden gittim

• Birbirimize çok alıştık.İkimizde ayrılmaya cesaret edemiyoruz ama böylede yürümez bunu cidden bugün anladım

• Anlamış olmana sevindim. Sevdiğin insan ömründen ömür çalmamalı. Aksine ömrüne ömür katmalıdır.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu kadar saçma bir şey duymadım. 1 haftadan bu yana tabi ki. Kıza nefes aldır be adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onla gitmeni istemiş sen de ne diye gittin. gerçi ben olsam bende giderdim ama neyse :)

0|0
    0|0
    • Haftaya biz zaten onla başka bir filme gidecektik bu gittiğim filmle alakası yok.Sebebinide sordum bir sebebi yok sadece istemiyorum dedi. :))

• Biraz abartıyor bence böyle bir şey için :)

• abartırlar neleri abartmıyorlarki bu yine hiç birşey

• Gitmeseydin boyle olacani biliyon disini siksaydin sevglinin gozune girerdin sevgilinle giderdin ..

0|0
    0|0
    • burda bole yazıonuz sonra aynı tas aynı haam

• Hiç sorma iyi geceler mesajı atarken seni seviyorum bile yazmadı uykum var deyip yattı.Ama yine ben suçluyum tabi :(

• Tabi sen suclusun ama oda seni sikbogaz etms :/ barisin yaw yapmayin oyle neblm neydn hoslaniyo sevgilin git al al bir turlu gonlunu al veya

Yükleniyor...