Dış görünüş önemli mi sizce ? Haksız mıyım?

Herkes dış görünüşün önemsiz olduğunu söyler ama kimse dış görünüşünü beğenmediği birinin kişiliğini merak etmez

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

• ''İnsanlar dış görünüşleriyle karşılanır, kişilikleriyle uğurlanır'' diye bir söz vardır. Bu nedenle ilk intiba açısından dış görünüş önemlidir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şöyle birşey var, dış görünüş etkilidir muhakkak ki, ama tabisi kişiyi tanımak var bir de

İlk bakış aşamasında tipte önem kazanıyor, kızın duruşu hareketleri konuşması vs ona göre erkek adım atıyor hisleri ona göre şekilleniyor sırasıyla berbaer

0|0
    0|0
  • Aslında Dış Görünüş Biraz sizi yansıtır. Örnegin takım elbiseli bir adam gördügünüzde ya da takım elbise giymiş bir bayan gördügünüzde onun ile ilgili ilk akla gelen statü ve kültür. bu yüzden insanlar giyimin kötü oldugu kişilerden pek haz etmezler biraz kendilerini boyamaktır aslında bu oyun.

0|0
    0|0
  • önce yüzüne bakarım kızın sonra konusduklarına hareketleri isterse dünya güzeli olsun kişiliği hosuma gitmezse selam dahi zor weririm

0|0
    0|0
  • Eger kendine bakiyorsa zaten gideri vardir diye dusunuyorum ben. Kendine bakmayan adamin kendine hayri yok zaten.

0|0
    0|0
  • aslında yanlış bişey ama haklısın hacm harbiden.

0|0
    0|0
  • benim hiç hiç öyle değil valla beni sevdiğini bir anlasam birinin ondan başkasını gözüm görmez yolda bile yere bakarak yürürüm

0|0
    0|0
    • doğru yoldasın :))

• devam et bigün seni gerçekten seven birini bulucaksın :))

• masal gibi geliyor artık neyse

• dış görünüş önemlidir. hem zaten içi güzel olan birinin dışı da güzel olur ama dışı güzel olan birinin içi güzel olmayabilir :D

0|0
    0|0
  • Önemli olan iç güzelliktir, diyen eleman çıkarlarına uygun hareket etmek zorunda kaldığı için önemli olan iç güzelliktir diyor.

0|0
    0|0
  • Dış görünüş oldukça önemlidir dürüstçe söylüyorum.

0|0
    0|0
  • valla güzellıgı sempatıgı olmayan kız ılgım degıldır

0|0
    0|0
    • iç güzellikte önemlidir :))

• gözlerınde hüzün görup benım gözlerımden yuregıme akabılecek kısı benım hayatım olur ben gözlerdekı parlaklıga önem verıyorum

• internetım kopuyor arada o yuzden gönderlenmedı sandım saol bu arada :D sanada yardımcı olsun

• En önemli şey dış görünüş.

0|0
    0|0
  • itici gelen bir insanın kısılıgı merak edılmez ban öyle gelıyor

0|0
    0|0
    • banada öyle geliyo ama öyle olmamalı bence :))

• valla zorla guzellık olmuyo bana gore öyle bu guzellıkle alakalı degıl baskasının ölüp bittigi bana itici gelirse ilgim olmuyor onun ıcınde yuzumu cevırrım

• Haksızsın çünkü ben dış görünüşe bakıyorum önce.

0|0
    0|0
  • dogru konuşmususn dogru dış görünüş önemli

0|0
    0|0
  • bence önemsiz dış, beğenmediğim kişiyide merak ederim şans veririm

0|0
    0|0
  • dış görünüş önemlidir tabi

0|0
    0|0
  • bencede haklısın...

0|0
    0|0
  • Evet yüzde yüz haklısın

0|0
    0|0
  • eet kesinlikle haklısın

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmak yanlış bence.

0|0
    0|0
    • istisnalar kaideyi bozmaz :))

• İlk izlenim önemlidir o yüzden.

0|0
    0|0
  • Ben bakarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dış görünüşe bakarım tek fark göreceli olması ama karakteri hakkında iyi şeyler duyduysam o kişinin dış göürünüşü ikinci plana inebilir

0|0
    0|0
    • genelde hep böyle olur zaten :))

• evet drler bence mantıksız

ilk anımadığın kişinin görselliğne bakarız

0|0
    0|0
  • dibine kadar haklısın, bende önce görünüşe bakıp sonra karaktere yöneliyorum, iç güzelliği önemli ama dış + iç olsun bizim olsun;)

0|0
    0|0
  • ben de etmem mesela..

1|0
    0|0
  • Haklisin yavrucugum.

0|0
    0|0
  • aynen canıım

0|0
    0|0
Yükleniyor...