İlk Kez fitness'a gideceğim?

önceden gitmiş olan arkadaşlar bana ne gibi şeyler yapmam gerektiği konusunda yardımcı olacaktır diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Rahat esofman ve rahat ayakkabi relaks ol artik fitness da bir kafe gibi bir mekan oldu insanlar yasam tarzi oluşturdu.

0|1
    0|0
    • Yorumun güzeldi. :)

• Hiçbiri işe yaramıyor
      Temiz atlet
      Temiz short
      sadece salonda giymek için spor ayakkabı koşu ayakkabısı
      Eline uygun Fitness eldiveni ağırlık kaldıracağın için yoksa nasır olur alin acır
      Temiz havlu
      Matara lazım 1lt olursa çok iyi olur senin için günde 2lt su iç kasların çabuk şişer iyi görünüm elde edersin

En İyi Erkek Görüşü

• İş İşten geçmiş kusura bakma geçmiş olsun daha erkenden başlayacaktım

En az 5 öğün yemek
    Her istasyonda yapacağın çalışmalar arası (set) arası dinlenme süresi max 45sn
    Sabah kahvaltısını 6dan geç yapmamaya çalış en az 3yumurta ye günde 2sinin beyazı 1nin tüm
    Hergün mutlaka etli yemek ye
    spora başlar başlama takviye sorma en az 2ay sonra başlaman gerekiyor yoksa meyve suyu gibi içtiğin tuvalete boşa gider
    Kaldıracağın agırlıklar max kaldırabileceğin olmalı yoksa 1senede gitsen şişmezsin
    Ve kaldırdığın ağırlığı max yavaşlıkta yaparsan daha fazla verim alırsın

HADİ KOLAY GELSİN

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk bir kac ay hafif antreman yap form cok onemli biryerini sakatlama dikkatli ol ilk gidisde latpulldown/benchpress/squat yapabilirsin

0|1
    0|0
  • Tek önerim salonun duşu olsun

0|1
    0|0
  • Öncelikle 1.5 L lik suyu alcan sonra havluda şart sana önerim w.5 ile başla hafifse arttırırsın. Arka koldada 10 ile başla göğüste chest presste 7.5 ile başla omuzda da 5 kilo bacak için bas 30 kilo ( hafifse arttırırsın ) .

0|1
    0|0
  • Git. hoclaar. yardim eder

0|1
    0|0
  • kardeş çok rahat ol benim gittiğim yerde bikere donum yırtıldı ordaki adam dediki gibtir et burdaki herkez bizden, harbidende öyle çalıştım kimsede bişe demedi, bilmiyorsan sor bilene aletleri öğren çünkü gördüm ben harbi çok aptal aptal hareketler yapanlar vardı :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...