Euro 2016'ya İspanya Mağlubiyeti ile veda edersek aşağıdakilerden hangisi faydalı olur?

Anket seçenekleri harici de görüşlerinizi bildirebilirsiniz

• Fatih Terim'in istifa etmesi
    50% (5)40% (10)43% (15)Oy Ver
  • Türkiye Süper Ligdeve 1. ligde Yabancı oyuncu Kontenjanını en aza indirme
    20% (2)12% (3)14% (5)Oy Ver
  • Kalıplaşmış yaşlı oyunculara teşekkür edip gençlerden yeni jenerasyon yakalamak
    20% (2)44% (11)37% (13)Oy Ver
  • Süper Ligde ve 18 kişilik kadroda en az 10 Türk Futbolcu bulunması
    10% (1)4% (1)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye Süper Ligdeve 1. ligde Yabancı oyuncu Kontenjanını en aza indirmek gerekir

0|1
    0|0
    • Bakıyosun sağ bek kim var yıllardır Gökhan Gönül ve yeni yeni Şener, sol bek yıllardır Caner ismail köybaşı. Kaleciler fiyasko zaten. Stoperlere bakıyosun Hala Hakan balta ikincisi yok!! Ön libero yok. Sağ açık yok. Orta saha Selçuk bitmiş. Arkadan gelen kimse yok. Bu hep yabancı sevdalılığından. Ama biz Hala Gomez aman gitmesi Snijder ama gitmesin Querasma ama gitmesin Van persie Nanni aman gitmesin muhabetlerindeyiz. Konyaspor başarılı kimse yok Milli takımda neden hepsi yabancı , Trabzon öyle sadece yedek kaleci Recep var, Başakşehir Uefaya gidiyor 2 yıldır kaleci var hezimet. Akhisar da aynı. Alt yapıdan gelen Türk oyuncular ile yeni jenerasyon yakalayıp Yabancıya kontenjan getirmeden başarı gelmez

• aynen öyle :(

• Euro 96 vardı. Albümde Tüm takımlar vardı. bAKKALLARDAN gidip yapıştırma alırdım. Deli gibi sevinirdim. Hep Efsaneler. sonra yıl 2000 oldu Gs başarıyı yakaladı.2002 de Dünya Kupası inanılmazdı. bir şekilde 2008e kadar gittik. Sonra Genç Semihler kayboldu Tuncaylar Nihatlar Alpaylar Bülentler Rüştüler. Ve gidenlerin yerleri asla dolmadı. 96 da Portekizle oynadık 1 0 kaybettik. Hırvatlarla oynadık 1 0 kaybettik. Hepsini dün gibi hatırlıyorum.2002den beri dünya kupalarına gidemedik. Eğer Fifa bu yıl en iyi 3. cü olayını çıkarmasaydı şu anda Milli Takımdakiler Çeşmede Fethiye de Antalya da yurt dışında Viski içip ıstakoz yiyip sonra da lamborgini porsche araçlarıyla geziyor olacaklardı. Ukrayna nın Kalecisi maç sonrası bugün ağladı. Ve o kaleci maç başına 3 milyar ile oynuyor. Bizim Volkan Babacanın kaç para aldığını söylemeyeceğim

En İyi Erkek Görüşü

• Terimin istifa edip gerine hakkaniyetli birinin gelmesi

0|1
    0|0
    • Terim adanaspor a gitsin. nasıl olsa stada onun ismini vermişler. sever öyle komedi filmlerini. ara da nasıl olsa gs ye gelir. hep aynı senaryo değil mi

• Aynen öyle pohpohlanmak hoşuna gider

• Aykut Kocaman gelsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Fatih Terim'in Gökhan töreyi kadro dışı bırakması zaten baslı basına bir hataydı. Ada'm Türkiye'nin en hızlı oyuncusu. Terim gitmeli.

0|2
    0|0
    • Terim gittiğinde herşey düzelmez. Aykut Kocaman gelir ama 2018 Rusya ya nasıl takım yapılabilir. Stoperin yok. Kalecin yok. Beyin adamın yok. Golcülerin formsuz.

• İspanya'ya mağlup olunca eleniyor muyuz direk Çek Cumhuriyeti maçı nolcak

0|1
    0|0
    • zaten 3 maç var ispanyaya yenilirsek 0 puan oluyor - yani gidiyor çeki alsanda bişe değişmez

• Çek maçında ispanya 67 dakika topla oynamış. Yarın Hırvatlar saat 19.00 da ki maçta Çekleri yenerse biz İspanya ile beraber kalırsak şansımız olur. Çünkü o zaman Çekler umutsuz vaka oluyor 2 mağlubiyetten dolayı. Biz de son maçta da onları yenersek 3. çıkıyoruz. Ama ispanya ya yarın yenilirsek Fatih Terim ve Futbolcularımız yine o güzel Takım elbiselerini giyip yarım çoraplı selfilerine Türkiye sahillerinde devam etmek zorunda kalırlar. Çok merak ediyorum acaba yarın ispanya ya kaybedersek hangisi üzülür? 600 dakikadır gol yemeyen İspanya yı yenme düşüncesi insanların uçması gibi bir şey. Keşke Galip gelsek de bu galibiyeti Tüm şehitlerimize ve şehit ailelerine hediye etseler.

• Dün gece söylediğim gibi beklenen son. Eve Dönüyoruz

• terim istifa etmeli

0|0
    0|0
    • Bu olay sadece Fatih Terim ile ilgili değil bence. O gittiği zaman hersey yine duzelmez. yerine gelen kişi kimleri oynatacak yine hemen hemen aynı kişileri.2018 Rusya da düzenlenecek Dünya Kupası elemeleri kuraları 1 ay sonra ćekiliyor. Yaşlı futbolculara teşekkür edip gençlere yonelmeliyiz. Herkes korkuyor başarısızlıktan. bence gençler olsun en fazla dünya kupasına gidemeyiz. zaten 2002 den beri bu adamlar ile gidemiyoruz bari yeni jenerasyonla 10 yıl kurtaralım. Tıpkı Gs nin 2000 deki başarısının 2008e kadar Milli Takımda da aynı oyuncularla devam etmesi gibi.2008 den tam 8 yıl sonra Avrupa kupasına katildik

• Fatih Terim zaten Galatasaraya gelecek.

0|0
    0|0
    • Zaten Filmler hep aynı.2 yıl Gs de kalır sonra 2018 Dünya Kupası sonrası Tekrar Milli Takıma gider yıllardan beri başka yaptığı bişey varmi?

Erkekler Ne Diyor 8

• yaşlı oyuncular yerine gençlere yer verilmesi daha iyi olur Çıksak da bu böyle olması lazım Fatih terimlik birşey yok Adam sahaya çıkıp gol mu atsın.

0|0
    0|0
  • Yabancı kontejanı diye birşey olmamalı serbest olmalı. Almanya futbol olarak battığı dönemde yeni bir sistem inşa etti ve şu an en iyi takım. Bunu yabancı sınırıyla başarmadılar. Ayrıca yenilsek bile çıkabiliriz gruptan.

0|0
    0|0
    • Uefa kurallarında Volkan Şen milli takımda oynamazdı. Ama bu Fifa tarafından düzenlenen bir turnuva olduğundan yeni sisteme göre 2 mağlubiyet alan takımlar en iyi 3. şansını kaybeder. Zaten bu yüzden 4 gruptan 1er takım alacaklar. Çek cumhuriyeti yarın yenilirse bizi yense dahi yine çıkamıyor. Diğer gruplarda da 2 mağlubiyetli Takımlar olursa elemelerden ilk sırada gelen takımlar öncelik kazanır maddesi de var. Yani biz Çekleri son maçta yensek bile çekler yine bizim önümüzde çünkü onlar ikinci geldi biz mucize 3

• Bekleyip görecegiz 18 saat sonra herşey belli olur. Seninle de tanıştığıma sevindim. İsmim Altuğ Çanakkale de yaşıyorum yine görüşürüz kısmetse. Hoşçakal Dostum

• Ben de memnun oldum benim adım da Emre Antalyalıyım. Görüşürüz inşallah.

• Hiçbiri

0|0
    0|0
  • ispanya ya yenilirsek bitmez hemen 3 puan alırsak en iyi üçüncülerden muhtemelen çıkarız

0|0
    0|0
  • yarın kazanırsak çıkarız grupdan ama zor gibi bide bu ozan tufan + nasıl bir vücut var arkadaş adamda basbaya göbek var erimiyorda onca antremana bir 10 kilo fazlası var

0|0
    0|0
    • Polonya da adamlar maç başı 7 milyara oynuyor bizim yarım çorap selfici göbek bey 80 milyar. Acaba yerken boğazlarından nasıl geçiyordur?

• Kaybetsek dahi şans var.

0|0
    0|0
    • 6 gruptan en iyi 4 Ülke 3. olarak gidecek. Ve Bu maçı kaybedip son maçı alsak bile yeni sisteme göre 2 mağlubiyet alan takım 3 puan ile gidemiyor. Mucize ile katıldığımız Euro 2016 ya Haklı bir şekilde veda edip eve dönüyoruz.1 yılda 2 mucize olmaz

• Kim oynar bilmiyorum ama iyi bir silkelenmek lazım. Hadi buradan vazgeçtik, eylül de dünya kupası elemeleri başlıyor.

• Aykut Oguz Sergen geliyor Milli Takimin basina. Amac yeni jenerasyon. Ama Aykut Konya ile de devam edebilir tam emin degilim Uefadan elenirler temmuz sonu imza atar bence.

• İspanya maçı ile veda etmemiz söz konusu değil çek desen olur

0|0
    0|0
    • Şimdi konuş Dostum. Eve dönüyoruz öyle değilmi

• Kimsenin taktığı yok zaten milli takımı herkes çek maçından sonra fb gs bjk konuşcak o uç takımın yapacağı bir transfer bile çoğu insan için İspanya maçından önemli

• 18 kişilik kadroda 14 yabancı bulundurma hakkın olursa 2018 de hayal olur. 2022 yi bekleriz. Yani 2002 den Tam 20 yıl sonrayı

• Şenol Güneş gelmeli

0|0
    0|0
    • Galatasaray 2000 Uefa 2001 Süper Kupayı almıştı ve milli takım 11 inde neredeyse 7 Gsli futbolcu oynuyordu. Bu bir jenerasyondu ve 2008 ile bitti. 2008den sonra 8 yıldır hiç bir başarı yok.

Yükleniyor...