Yüzme ile fitness aynı gün yapılır mı?

Merhaba, vucut geliştiriyorum ve aynı zamanda yüzüyorum. Şöyle bir sorum olacak, şimdi ben öğlen yüzüp akşama doğru fitness yaparsam vucuduma zararlımı? Veya şöyle olsa, pazartesi fitness, salı yüzme, carşamba fitness, perşembe yüzme bu şekilde. Olurmu?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılmaz diyemem ama en azından araya 1 gün dinlenme günü koysan iyi olur. Ya da eğer sabahında fitness akşamında yüzme yapıyorsan, bunları arka arkaya yapman daha iyi olacaktır. Yani yüzmeyi ağırlık çalışmasının ardından gelen kardiyo gibi düşünebilirsin.

0|1
    0|0
    • Peki fitness bırakırsam yüzmeye devam edersem kaslarım yumuşarmı yani erirmi :D

• Yani diyorsun ki yüzmeye devam edip fitness birakirsan hacıimde azalma olmaz, öylemi?

• Net bir şey söyleyemem. Yüzmeyi de hangi seviyede yaptığın önemli. Profesyonel olarak yüzmeyle devam edeceksen olmaz ama hobi olarak suya girer çıkar arada da kulaç atarım diyorsan durum başka.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• oglen fitness yapip aksam yuz sikinti olmaz yuzmeyi cardio olarak yap fitnessi guc icin yap en ideal olan budur best of both worlds.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle yapma tabi amacına bağlı atletik keskin ince yapın olsun istiyosan tabi olabilir ama daha toplu kaslı bir vucut için günlerini ayırsan daha iyi edersin

0|1
    0|0
  • 2 dediğin daha iyi olur sakatlanöa ihitimalin var çok zorlarsan

0|1
    0|0
  • Yap ama yirulursn

0|1
    0|0
  • Bende yaptım cok zaman sıkıntı yok kardesım

0|1
    0|0
    • Hani kasların gelişmesi için dinlemesi gerek vs. falan diyorlar bu sorum o yüzdendi aslında

• Yüzme kas yormaz zaten devamlı yapıyorsan, ağırlıkla yüzme ayrı şey. Sıkıntı etme aksıne katkısı olur

• Umarım vucudum dayanır yarın ılk defa denıcem :)

• 2. dediğini daha fazla öneririm hatta her 1 gün 1yüzme 1 gün fitness 1 gün dinlenme öyle yap.

0|1
    0|0
Yükleniyor...