Youtube spor egzersizleri işe yarar mı?

evde spor yapmak istiyorum kilolu değilim sadece sağlık için (hatta çok zayıf olduğumu söylüyorlar )
youtubedaki egzersiz videoları iş görür müü bide biliyorsanız bana video önerebilir misiniz yeni başladım sporun s sini bilmiyorum :D

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• evet hareketleri doğru anlar ve yaparsan tabiki işe yarar çoğu kız spor salonundaki hocanın bizzat hareketi anlatması ile bile hala yanlış yapıyorlar aylarca spor salonuna gidip hiç değişim olmayan insan sayısı malesef fazlaca var püf noktalarını iyi görmeye çalış aynada bakarak yaparsan daha verimli olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• nekadar yarayabilirki bir yere kadar

1|0
    0|0
    • doğru tabi ama boş durmak istemedim ramazanda. ramazandan sonra bir spor salonuna gitmek istiyorum zaten :)

• Pilates yapın çok kilonuz yok ise, vücudu fit tutmaya yarar.

1|0
    0|0
  • evde cok seyler beklememek lazim

1|0
    0|0
  • 2-3 ay kadar gelişim sağlar ondan sonra spor salonunda devam edersin.

1|0
    0|0
  • Dene bir

1|0
    0|0
  • Bende senin gibi başladım yararını görüyorum 😎
    Puan verirsen sevinirim Eig

1|0
    0|0
  • doğru araştırmaları yaparsan.

Şahsen spor hocam yok tamamen youtube kullanoyorum.

1|0
    0|0
  • Hergun kosu yap. 20.00 den sonra agir seyler yeme yeterli bir bayan icin

1|0
    0|0
  • Yaramaz olur mu hatta direkt bilgisayarı al yatağının içine gir yapmana bile gerek yok izledikçe o faydasını gösterir zaten heleki 720p izliyorsan kesin verirsin bir iki kilo.

0|0
    0|0
    • tamamda dalga geçelicek ne var bunda adam gibi sordum düzgün cevap verebilirsin dimi

• Bulunca bana da at knk sana zahmet

1|0
    0|0
  • savaş hocanınkiler iyi bence

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...