Sizcede takımımıza fazla yüklenmedik mi?

Ben de dahil olmak üzere herkes milli takımı ağır şekilde eleştirdi Tamam rezalet oynadık çok çok kötüydük ama dozu fazla kaçırmadık mı? Arda tamam rezalet oynadı Ozan hata yaptı Fatih Terim seçimleri kötüydü Ama bu sadece 1 maç Ronaldo İzlanda maçında 1. lig topçusu gibi oynadı Bu adamların hiç mi kredisi yok Belki iyi devam edecez turnuvaya Sizcede çok büyütmedik mi sadece bir maçı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• çok doğru yazmışsın

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim

• bak ben pek futboldan anlamıyorum. ama milli takım maçlarını kaçırmıyorum. ben bile bunları görebiliyosam. insanların yaptıklarına tek açıklama kötü niyetli olmaları oldugunu düşünüyorum.

• Bence de

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Hırvatistan maçında favori olan taraf Hırvatlardı. Yani favori olduğumuz bir maçı kaybetmedik. Etkisiz oynadık, bitik oynadık, silik oynadık. Bunların hepsi doğru ama kabul edelim ki favorisi olmadığımız bir maçı kaybettik.

Daha da önemlisi turnuva bitmiş değil. Tabiki eleştiriler olacaktır ama bunlar dozunda olmalı ve gerekirse bazı noktalarda da eleştiriler turnuva sonrasına saklanmalı. Daha ilk maçtan Arda'dan özürler, Nuri'den açıklamalar, Gökhan Gönül'ün zaten kafası farklı yerlerde, klavye teknik direktörlerinin Fatih Terim'i eleştirileri, Ozan'ın saçı vs. vs. Dünya'da bizim kadar kendi takımını aşağılayan, küçük gören başka bir ülke ne yazık ki yok. Belki 3'de 0 yapıp geri döneriz. Bunlar futbolun içinde var ama Türk milleti olarak sevinçleri de üzüntüleri de abartılı şekilde yaşıyoruz. Çoğu zaman da hata yapıyoruz. Şu huyumuzdan vazgeçmemiz lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaten takımın bir kapasitesi var
    Ne kadar çok beklenti yükseltirken o kadar hayal kırıklığına uğrarsın
    Umarım milliler iyi oynar yarın

0|0
    0|0
    • Umarım. Ama yeri geldiğinde messi ronaldo bile kötü oynayabiliyor peki bizim futbolcularımızın hiç mi kredisi yok? onlar bile isteye mi kötü oynadı ahlaksızca bişey mi yaptı? belki toparlayacaklar bence çok büyütüldü

• Bakalım formsuz gözüktüler ama umarım düzelir
      Sonuçta milli takımı destekleyeceğiz

• Aynen öyle inşallah güzel geçer turnuva bizim için

• Ortada buyuk paralar donuyor madem oynayacaklar adam gibi oynasinlar Fatih Terim Avrupada en cok parayi alan antrenör olmayi hakediyor mu?

Parayi gectim bari iyi oynayin be ama yok tik yok Yazikkk

0|1
    0|0
    • Bir insanın bir takımın hiç mi kötü oynamaya hakkı yok istersek elenelim turnuvadan bir maç bile kötü oynayamaz mı futbolcular? onlar insan değil mi? biz hayatımızda hiç hata yapmıyor muyuz? Ayrıca tamam Fatih Terim haketmiyor diyelim diğer türlü nasıl bir para dönüyor ki? milli takım bu

• Sen onlarin avukati misin?
      Ya neyse zaten sonuc belli
      İspanya karsisinda bu performansla hic sanslari yok bir kac haftaya donerler ulkeye

• İyi de ben futbolcularin hangi takimda olduklarini bilmiyorum ki genel oynayislarini elestirdim
      Beynime hakaret etmek senin haddin degil, hakarete hakaretle karsilik vermem ancak dogru duzgun konusmak , tartismak zor degil tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızdığımız galibiyet ve mağlubiyet değil.8 yıl sonra katinilan bir turnuvada bu kadar ruhsuz ve isteksiz oynamaya haklari yok.90 dakika boyunca 1 tane organize pozisyonumuz yok , hic mi çalışmadan çıktık diye soruyor insan

0|0
    0|0
    • Kabul ediyorum oyun rezalet ama bu kadar mı kesmek lazım ümidi? Biz ne 2002 de ne de 2008 de ilk maçımızda iyi değildik Bence biraz fazla yüklendik Hani 3 maçta 0 çekersin falan anlarım da daha ilk maç

• Ronaldo milli takımda genelde böyle oynuyor zaten o örnek olmamış

0|1
    0|0
    • Demek istediğim en iyi oyuncular bile kötü maçlar çıkarabilir

• Milli takımı kulüp takımının gerisine koyanlar var biz zaten 0 çekeriz diyolar çokta önemsemiyolar tek dertleri milli takımdaki kendi takımının oyuncularını savunmak

• Aynen ve bu tiplerden nefret ediyorum

• Bu maçların rövanşı yok, hiçbir şey büyütülmedi.

0|1
    0|0
    • Bir insanın bir takımın hiç mi kötü oynamaya hakkı yok istersek elenelim turnuvadan bir maç bile kötü oynayamaz mı futbolcular? onlar insan değil mi? biz hayatımızda hiç hata yapmıyor muyuz?

Yükleniyor...