Arkadaşımın sevgilisiyle olmalı mıyım? Kafam çok karışık, yardımcı olun lütfen...

Şöyle ki; arkadaşımın bir sevgilisi vardı beraber takılıyorduk üçümüz. benden hoşlanmaya başladı ve arkadaşımla ayrıldılar fakat onlar ayrılmadan önce hiç bişey yaşamamıştık.

her neyse bu okula gelip gitmeye başladı, benden çok hoşlandığını söyledi. (mesajlaştık) ne zamandır konuşuyoruz bugün de geldi okula. akşam mesajlaştık bugün seni öpcektim ama olmadı dedi. yarın yine gelcem sadece ikimiz olalım dedi. senle olmaz arkadaşımın eski sevgilisisin dedim ama onun haberi olmaz emin ol falan dedi..

yarın gelecek ve konuşacağız. bu arada arkadaşımı kaybetmek istemiyorum, o yakınlaştığımızın farkında ve sinir oluyor gibime geldi. sizce ne yapmalıyım? onla beraber olabilir miyim? arkadaşımın yerinde olsanız tepkiniz ne olurdu?

Güncellemeler:
Seni kullanıyor kıskandırmak istiyor diyorsunuz ama gizli bir ilişki olacağını söyledi, bunla nasıl kıskandırabilir bi düşünün.

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• senin arkadaşnı kskandırmak için seni kullanıyor bence

bu durumda sen hem arkadaşndan olcaksn hem gülünç ve zavallı duruma düşceksin

ayrıca öyle bi çocuğa nasıl güvenebilrsin hadi diyelim siz sevgili oldunuz gün gelip de bu çocuk senin başka bi arkadaşndan hoşlanır seni terkederse napcaksn

huylu huyundan vazgeçmez

ayrıca arkadşmn yerinde olsanz tepknz ne olurdu demişsin sen bi koysana önce kendini arkadaşnın yerine nasl bi arkadaşsn ya

böyle arkadaş varken düşmana gerek yok resmen

başkasının mutsuzluğu üzerine mutlulk kurulmaz!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Onlar ayrıldıklarına ve beraberken bir aldatma olmadığına göre aranızda bir engel yok.

sende onu istiyorsan bereber olalirsin.

elbette bu durum arkdaşının hoşuna gitmeyecektir. Lakin çocuktan hoşlanıyorsan onunla beraber olmamak da senin hoşuna gitmeyecktir.

1|0
    0|0
  • muhtemelen, cümledeki "eski" sıfatı bu eylemin sonucunda "arkadaşın" başına geçecektir..ama bu davranışı etik bulmuorum diyerek karşı çıkacak bir kıza benzemiorsun hayırlı uğurlu olsun

0|0
    0|0
  • Arkadaşının yerine kendini koy ve karar ver.

0|0
    0|0
  • bencede ondan ayrıldıktan sonra, onu çatlatmak için seni kullanıyor olabilir dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Kendini bilen bir İnsan arkadaşının Manevi değerlerine kesinlikle göz dikmez arkadaşın yıkılır yıkmak marifet değildir arkadaş önemli olan el birliğiyle iki arkadaşıda birbirine düşürmek isteyen sevgiliyi yıkmaktır

0|0
    0|0
  • kullanılıyosun,çok dikkatli ol.bu işin sonunda ikisinide kaybedebilirsin...

0|0
    0|0
  • Bir karar ver bence birini seç ayrıca çocuk biraz karaktersiz biri herhalde bir sevgilisi ile birde sevgilisinin en iyi arkadaşı ile

0|0
    0|0
  • kendini arkadaşının yerine koyarsan, bizim sana tepki vermemize gerek kalmaz.

1|0
    0|0
  • bugün arkaşını satan(yarı yolda bırakan) yarın seni de satar(yarı yolda bırakır).

0|0
    0|0
  • nasıl bir miden var ya arkdaşının eski sevgilisiyle aşk mı yaşanır ya

0|0
    0|0
  • ya o ya arkadaşın ayrımdasın seçim senin

0|0
    0|0
  • Liselere güvenlik görevlisi koyduk hala bu yetişkinler liselilerin peşinde.

0|0
    0|0
  • biz aynı işyerinde çalışan iki arkadaş birine tutulduk, musa da seviyodu onu deli gibi bende, sonra öğrendim ki kız bizim okulda, ama ben ne musaya ne de kıza hiç bişe belli etmedim, sen yanlış yoldasın, o bomba elinde patlayacak bir gün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bir erkek için en iyi arkadaşından olma derim ben ... Sakince otur ve olabilecekleri düşün detaylıca , sonra karar ver .

0|0
    0|0
  • Gizli bir ilişkide siz kendinizi birbirnize ne kadar ifade ediceksinizki ayrıca bu bir şekilde belli olur kızda anlar bence hiç girişme böyle bir şeye.Adilik yapmasın o çocukta.

0|0
    0|0
  • Sen arkadaşının yerinde ne olsan ne teokı verirdin.

0|0
    0|0
  • hala gizli ilişki diyor ya.. asıl gizli ilişkide kullanır adı üstünde gizli, kimsenin ruhu duymucak ama o seni her yönden kullanıcak sonra da asıl sevdiği kıza seni koz olarak kullanıcak

0|0
    0|0
  • Sen gizli bir ilişki istiyo musun? Arkadaşın nasıl olsa öğrenicek çünkü hayatta bir şey saklı gizli kalmaz...

0|0
    0|0
  • Ne kadar gizli olursa olsun elbet sonunda ortaya çıkar.Arkadaşlığınız biter.Sevgilinden ayrılınca da bir hiç uğruna arkadaşsız kalılrsının.Bunu düşünmen bile yanlış.Düşünmen bile çok yanlış

0|0
    0|0
  • senı eskı sevgılısınden saklıcak olan bır adam zaten adam degıldır,yakın arkadasında olsa adam alıp ben bunla cıkıyorum demelı dıyebılmelı.

valla açıkça soyleyım ben bu ıkılı ılıskılerde promosyon gıbı yanında 3.kısı bulunduranları anlamadıgım gıbı,arkadasının yerınde olsam suçu kendımde arar ve cıtımı cıkartmazdım

0|0
    0|0
  • Arkadaşın ne durumda olur bunu düşünmen lazım bence.Onun eskide aşkım dedigi birine nasıl aşkım diyceksin?Bu durumu duydugunda nasıl üzülür bi düşünsene.Benim arkadaşım bana böyle bişey yapsa onu asla affetmezdim.Bence o çocukla çıkmamalısın.

0|0
    0|0
  • adamın derdi seni her yönden kullanmak, akıllı ol oyuna gelme derim yoksa ikisini de kaybedersin

0|0
    0|0
  • Ya seni kullanıyosa arkadaşını kıskandırmak için, sonuçta eski sevgilisi...

0|0
    0|0
  • ayıp yaaa zavallı kız nasıl tanıstırmıs senii safmıs bellii sana yapılsa hosuna gider mi yawrum

0|0
    0|0
  • Artık bırakın şu arkadaslarınızın eski sevgilileriyle

takılmayı ,empatiden çok yoksunsunuz .

0|0
    0|0
  • o erkek seni sevmiyor emin olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...