Milli Takımda Fatih Terim'i başarılı buluyor musunuz?

Milli Takımda Fatih Terim'i başarılı buluyor musunuz?

• Evet
    45% (38)30% (29)37% (67)Oy Ver
  • Hayır
    55% (46)70% (69)63% (115)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fatih Terim Milli Takımda Devam Etmeli mi?
Bence bizim oyunumuz kontrollü oyun değil zaten onu da oynamayı beceremedik son mac 5 te yiyebilirdik direkler kurtardı bizi bizim oyunumuz atak futboludur yenilsekte en azından seyir zevki alır halkımız

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• hayır bulmuyorum. yıllardır milli takımın başında ne ileri gittik ne geri. hala ne tutuyorlarsa milli takımın başında. bir de başarılı bir teknik direktörmüş gibi anılıyor. Şu da bir gerçek o olmasa daha da kötü olurdu sanırım milli takım

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mehmet Topal gibi en iyi Türk ön libero oyuncusunu defansa koyan
    Oğuzhanı çoğu maçta gerçek mevkisinde oynatmayıp 2. yarı sürekli oyundan alan.
    Ayağına her top geldiğinde top kaybeden Arda Turan'dan vazgeçemeyen
    Ozan Tufan yeteneksizini kadroya alan
    Gökhan Töre 2 maç cezalı diye kadroya almayan
    Cenk Tosuna sanki çok top geliyormuş gibi 2. yarı oyundan alan
    Emre Mor 45 dakika forma giyebilir ama son 20 dakika kalınca oyuna alan Fatih Terim Türkiye'nin balon olmuş hocasıdır. ( Arda Turan gibi )

0|1
    0|0
    • Fatih hoca kendi kafasına göre bişeyler yapmaya calışıyor topcuları farklı mevkide oynatması cok büyük sacmalık defasa serdar taşcı, ersan adem gülüm, ayhan yalcın veya hatılamadığım iyi bir stoper cağırsa mehmeti de kendi yerinde oynatsa
      ozan denen adam kadroya girmemeli ileride iyi olabilir ama daha hazır değil kilolu ileride hakan ç yi farklı mevkide oynatması ve son olarak biz defas yaparak mac kazanamayız kontrollü oynamak bizim doğamızda yok oynayamıyoruz zaten biz atak takımıyız hırvat macında adamlar 5 lik yapacaktı bu nasıl kontrol adamların üstüne gitmedikce geldiler kafa topu haric ileri cıkamadık milli takıma şenol hoca olsa bu gruptan daha rahar cıkardık cıkmasak bile seyir zevki yaşayıp adam gibi oynayıp ezilmeden elendik derdik.

• arda kötü dönemden geciyor bu takımda her zaman olmalı ama yedek oturmayı da bilmeli ;
      unutmaki o son frikik i selcuk atmasa biz buralarada gelemicektik fatih terim bence eski öğrencilerini ve kendi yarattığı isimleri oynatmaya çalışıyor

• Aynen öyle şimdi o gol sayesinde son iki maçta da banko oynar. :)

Kızlar Ne Diyor 9

• buluyorum.

0|1
    0|0
  • cimbomdan ayiranlar utansin

0|2
    0|0
  • Galatasaray da iken iyiydi ama şu an pek başarılı bulduğum söylenemez

0|1
    0|0
  • Kötünün iyisi

0|1
    0|0
  • tabiki başarılı değil çok abartıyorlar

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • başarisiz diyenlerin bir kısmı çekemeyenler. bence başarılı. mucize eseri kupadayiz

0|1
    0|0
    • Kendin söyledin mucize eseri burdayız diye o mucizeyide selcuk inan yarattı fatih hoca bu kontrollü oyunla hic bir mac kazanamaz oyun mantığını değiştirmesi gerek

• sen hırvatistan macıni iyi olarak görüyosan bence baştan bırak git plates falan yap sen
      kontrollu oyunda kalemizde 3 direk ve sayısız atack yedik 1 tane kafa ile pozisyonumuz var ve milli takımda ruh yok ozan tufan ile olmaz bu iş fatih terim kendi egoları yüzünden böyle oldu bu takım dik kafalı inancının teki defansa gercek bir defans koysa mehmet topalıda önlerine koysa takım cok farklı olurdu. git babana sor hırvatistan macını iyi mi kötü mü takım diye

• ben grup maçlarından bahsettim sen neyın kafasını yaşıyosun

• ayrıca takıntılı

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki

0|0
    0|0
  • Hayır bir gol bile atamadık ayıptır

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • futbolcularda ruh olmassa fatih terim napsın

0|0
    0|0
  • neresi basarili gökhan töreyi kadroya almadi

0|0
    0|0
  • evet buluyorum

0|0
    0|0
  • Gazdan oluşan bi' teknik direktör zırvası.

0|0
    0|0
  • Bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Lan dellendirmeyin beni. Adam boş kaleye gol atamıyorsa fatihin suçu ne?

0|0
    0|0
  • ben fatih terimi hiç bir zaman başarılı bulmadım ki. onun egosu var ya, ondan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • İzlemiyoırum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...