Sevgilinizin / Eşinizin uyurken dudağının üstünde bir böcek görürseniz, o dudakları bundan sonra öper misiniz?

Biliyorum çok kötüyüm ama diyelim ki hamam böceği, kırkayak, çıyan, örümcek, akrep gibi... en iğrendiğiniz bir böceği uyuyan sevgilinizin / eşinizin dudağının üstünde görürseniz (tabi o böceği kovduktan sonra... ) o dudakları bundan sonra öpebilir misiniz?

• Ben tiksinmem öyle şeylerden öperim sorun olmaz
    62% (8)83% (5)68% (13)Oy Ver
  • Belli bir süre öpemem
    31% (4)0% (0)21% (4)Oy Ver
  • Bilmiyorum ama hiç öpemem gibime geliyor
    7% (1)17% (1)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• hiç ama hiç etkilenmeyeceğim birşeydir

kolaymı yar dan tiksinmek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• banyo yapınca sorun kalmaz.sen o otobüslerde millet neler yapıyor hiç görmüyosun galiba.böcekler onlardan daha temizdir :/

0|1
    0|0
    • ama insanın aklına sürekli o sahne gelir ben şahsen kolay kolay öpemem... napıyorlarmış ya otobüste anlamadım ben :I

• sadece iğrençliker.yazmak istemiyorum.midem bulandı :(

• Öperim ne olacak..

0|1
    0|0
  • Belli bir süre öpemem :)

0|1
    0|0
  • sevgilin sevdiğin ya da eşinse bu kişi böceği alırım dudaklrnı sılerm sonrada hıc opmeye ıgrenmem sonucta uyuyo yani nerden bılsın dudgnda bocek oldgnu seviyorsan eger onun ıcın herseyı yaparsın sevmek bu bence

0|1
    0|0
    • kızlar bugün şaşırttı beni, ama benim başıma gelse uzun bir süre öpemem heralde o sahne aklıma geldikçe tiksinirim

• tiksinmen normal herkes aynı değil deli gibi sev hayatını ona ada o zaman o sana kucuk bsey olarak gozukucek emın ol

• yerim böcegi konduğu yeride ağzımla temizlerim

0|1
    1|0
  • Bilmiyorum ama hiç öpemem gibime geliyor

0|1
    0|0
  • Böcek dudağının üstündeyken terlikle vururum.

0|1
    0|0
  • sen ne diyorsun direkt ayrılırım :((

1|1
    0|0
  • Yalar yutarim bile. O bicim yani.

0|1
    0|0
  • saçma.. bir insan yılda bir sürü böcek yiyor farkında olmadan.. o zaman kendini öldür bence

1|0
    0|0
    • yediği böceklerle belirttiğim böcekler aynı mı sence o söylediklerin küçük sinek ve böcekler tabi herkes kocaman bir hamam böceği, akrep, kırkayak falan yutmuyor heralde de mi? sence ikisi aynı şey mi? :)

• sinek çok mu temiz ve sevimli bir hayvan ki onu önemsemiyosun

• temiz demedim ama küçük olduğu için diğerleri kadar büyük tiksinti vermez ama saydıklarım bayıltır bile

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bilginize link ..

Fark etmez dandik bir böcek saadetime mani olamaz kjsdhjhj..

0|1
    0|0
    • ama burdaki böcek ve örümcekler küçüük bişey tiksinç değil fazla ama hamam böceği, çıyan bir de onları düşün görüntüsü bile yeter fazla iğrençler

• Daha önceden başka birisini öpmüş olması daha tiksindirici bir durum bence. Asıl o zaman midem bulanır.

0|1
    0|0
  • O zaman sevgilim elini hiç tutmamam lazım :)

0|2
    0|0
  • yav millet anüs yalıyo sen ne diyosun :D

0|1
    0|0
  • arkadaşım böcek dediğin nedir ya o değilde bu nası bir sorudur :D sanki yemegin ustunde böcek görsen yermısın dıye soruyosun . ne yani kızın - erkegın dudakında bocek vardı dıye sonsuza dek öpülmicekmi :D

0|1
    0|0
    • haklısın hacı ama o sahne insanın aklına geldi mi bir başka olur yani :)

• ben yine öperim öperim ama gördüğümde sevgilimin veya esimin agzına yapıştırırm bitane neye uğradığını şaşıracaktır başta ama sonra anlar oda derdimi :D

0|1
    0|0
  • Hiç sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • böcekten başka şeyleri gördüğünde olmuştur ! ama az sonra öpersin...

0|0
    0|0
  • Sen sevgilinin dudaklarına sadece böceklerin konduğunu mu düşünüyosun ? :D Hahahah böcek ne lan ? Nasıl bir soru bu !

0|1
    0|0
Yükleniyor...