Kızlar sorum size nasıl oluyo .

kızlar esski sevgilinizle geçirdiğiniz vakitlerde yaptıklarınız yani sevişmeleriniz sevgilinizin eliinin vucudunuza değdikleri falan; bu yaptığınız şeyleri yeni sevgilinizle yaparken eski sevgiliniz aklınıza geliyormu geliyorsa yeni sevgilinizden soğuyormusunuz ve eski sevgilinizi arıyormusunuz onunla yaptılaarınızı tekrarlamak istiyormusunuz bu sizde nası bişey bırakıyor. cevap bekiliyorum

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ewt geliyo ve bu kötü bişey :(

0|0
    0|0
  • ağlamaya başlanır hatırlama olmasa bile

0|0
    0|0
  • Yeni sevgilimle yoluma bakmışsamki zaten bakmasam hayatımda olmazdı eskiyi nie düşüneyim özleyim veya ondan nefret edeyim ki böyle bir durum ya severek ayrılmada ya da gururunu inciten bişeyler oldugunda olur karşılaştırma yapılır ama diger türlü bence...

0|0
    0|0
    • sevişiyosun o sana elliyor yalıyor seni kokluyor yeni ili yaparken aklına gelmiyo hee onu görünce kötü olmuyosun yani

• neyin kafasını yaşıyorsun bilmem ama öyle birşeyi yapmam !

• yaparsıııııınnnn

• Hayır aklıma gelmiyo eskiye ait hiçbirşey çünkü şuan sevgilime aşığım ondan başkasını gözüm görmyo onunla doğdum gibi bişey oldu.bende onun için düşünüyoeum aklına eski kız arkadaşı geliyomdur bir erkek 3 yıllık ilişkiyi unuturmu? Şu an beni çok sevîyo ama

0|0
    0|0
    • hayır unutamaz onun yeri ayrı seninki de şuan ayrıdır belki çılgınlar gibi şeviştiler unutmaz şahsen ben unutamıyorum 2 yıl oldu

• Ama şuan benimle birlikte bizimde 1,5 yıl oldu ilişkimiz.nasıl unutamaz o beni şuan çok seviyo eminim buna rağmen geliyomudr hala aklına yani

• olsun erkekler yattığı kadınları unutmaz senimle yataktayken sevişir seni emer yalar ama sevişmeyi bırakınca vaybe bir zamanlar şu vardı onunlada şöyle bçlyle yapmıştık o iyiydi şöyleydi böyleydi der şimdiki eğer kötüyse bu iş değil onda ki tadı bunda almıyorum der

• bu yüzden ilkimi bekliyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...