#Euro2016 Türkiye - İspanya maçı ne olur?

#Euro2016 Türkiye - İspanya maçı ne olur ?#Euro2016 Türkiye - İspanya

• Türkiye
    29% (2)27% (9)28% (11)Oy Ver
  • İspanya
    43% (3)52% (17)50% (20)Oy Ver
  • Beraberlik
    28% (2)21% (7)22% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
#Euro2016 Türkiye - İspanya maçı ne olur?

0|1
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• İspanyadan net skor bekliyorum maalesef

0|1
    0|0
    • hayırlısı ne diyelim, gümbür gümbür oynayan bir milli takımımız olsaydıda bizlere bu lafları kullandırtmayaydılar, ortada oyun olmayınca bu kaçınılmaz... skor beklentin nee

• o kadar karamsar olmamak lazım Hırvatistan çekleri yenerse bizde çekleri yenerse en iyi 3. olarakta çıkarız :) öyle ümid ediyorum

• çekleri garanti görmekte çok iyimserlik ama yaparız bir şeyler sanırım çünkü 6. gruptan 3. olan 6 takımdan en iyi 4 ü çıkacak... yukarı tırmanma ihtimalimiz az değil ama kötü senaryoda gerçekleşebilir o durumuda yadsımamak gerekir diye yazdım sadece... inşallah güzel gelişmeler olur tabi bu bizi mutlu eder sonuçta :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Beraberlik olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Berabere biter... Çekleri yeneriz 😄 4 puanla averajla 2. Olur çıkarız gruptan 😄 hırvatlar birinci olur ispanya 3. 😄

0|1
    0|0
    • güzel senorya ve ne yalan söylüyüm çok isterim böyle bir şey gerçekleşmesini ama ispanyanın bizi yeneceğini düşünüyorum ama yinede pek çoktlarının ezici farktan bahsetsede tek farklı mağlubiyetler bekliyorum 2-1 gibi çünük hatırladığım kadarıyla bize karşı farklı kazandıkları maç hiç olmadı

• Volkan BABACAN'ın Milli Takım Kalesinden Derhal Uzaklaştırılması Lazım Fenerbahçeliyim Bizde Yetişti Ama Refleks 0

0|2
    0|0
    • doğru bizden yetişme milli takıma getirilirken biraz acele edildi bencede dedigin şeye katılyorum, kim nederse desin kalemiz biraz sıkıntı peki maça dair ümitli olmalımıyız sence

• Ben En Az Dedim. :)

• doğru :D koca bir 45 dk. daha var

• 2-0 ispanya kazanır

0|1
    0|0
    • 2-1 ispanya :d burda herkez ispanyacı :D

• İlk maç gibi oynarsak ıspanya bizi top eder

0|1
    0|0
    • o maçı unutalım bence -.- yoksa dedigin gibi ispanya bizi duman eder

• Türkiye 0 - 0 İspanya

0|1
    0|0
  • Gönlüm #TÜRKİYE dediği için TÜRKİYE dedim ama işimiz çok çok zor :S

0|1
    0|0
    • zor gerçekten yarın ki maçta nasıl bir futbol ortaya konulacağı konusunda bir fikrimiz yok bu çok garip bir durum gerçekten, bir takımın sahada oyun karakteri olmaz mı yaww

• Türkiye elek olacak

0|1
    0|0
    • beraberelik falan çıkartamaz mıyız sencee

• A Milli Futbol Takımı, İspanya ile yaptığı 10 maçta sadece bir kez galip geldi. Milliler, 1954 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde rakibini 14 Mart 1954 tarihinde İstanbul'da 1-0 mağlup etti.

0|1
    0|0
    • hiç fark yedik mi, dramatik farklar falan valla bu statistik hoş bir istatistik değil işin açıkcası... maçtan ümitlenmiyelim mi diyorsun

• Kupon tuttu ama maçı kaybettik..

• öyle oldu evet, moralim bozuldu kapattım gittim siteyede hiç girmedim dün :I

• ispanya 2-0 yenecek

0|1
    0|0
    • bunada şükür :D ilk maçta direkler tuttu bizi ama biraz daha dirençli oluruz diye düşünüyorum rakibe karşı, daha derli toplu bir milli takım izleyeceğiz sanırım çünkü ilk maçta tanınmayacak bir takım vardı sahada

• vallah doguru ilk macta ben dedim en az 4 tane yeriz diye adamlar bombos kaleye atamadi ama ispanya affetmez

• araya iyi kaçırıyor adamlarını ispanyollar bunlara yakalanmammamız gerekir haklısınn...

• Fatoş terim varken adaletsiz ezbere futbol oynatıyo bide o kadar para veriyolar yazık günah

0|1
    0|0
    • aldığı maaş eleştiri konusu oldu türkiyede de, sonuca dair öngörün nedir ümitlenmeli miyiz senceee

• Hayır... kendimizi kandırmaya gerek yok...

• 2 maçta 0 puan o zaman

• 4-0 ispanya alır diyorum

0|1
    0|0
    • ezici bir galibiyet bekliyorsun yaniii

• 2-1 YENECEZ İSPANYA YI

0|1
    0|0
    • CENK ATAR 1 TANE 1 DE KENDİ KALESİNE ATARLAR İSPANYA

• onlardan golü kim atar bize peki gizli :D inşallah kazanalım güzel şeyler söylüyorsun aslında

Yükleniyor...