Bir ben miyim eskiyi özleyen

Bugün morelim bozuk sebebi yok desemde var eski sevgilimi özlüyorum kaç erkekle konuşsam da onun özelliğini arıyorum herkesde biliyorum çok yanlış ama ben ne yapmalıyım?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onun kafanda bitirmediğin sürece kimle çıkarsan cık hep onu arıyacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim 4 sene önce çoğu şeye tercih ettiğim bir sevgilim vardı.Aramız 1 sene içinde çok iyiydi.Fakat birbirimizi sevmemiz,onun bana ihanet etmeSiyle son buldu.Ben bu olaydan sonra ne yapsam bir anlamı olmadığını düşünmüştüm(Büyük bir ihtimalle sen de böyle düşünmüşsündür).Ama bunun böyle gitmeyeceğini ve mutlu olmak tabirini unutmaya başladıktan sonra bunun bir anlamı olmadığını düşündüm.Onu unutmaya karar verdim.Hayat böyle daha güzel:).Demek istediğim:SENDEN DAHA ÖNEMLİ HİÇBİR ŞEY YOKTUR

0|0
    0|0
  • klasik cevap ama zamanla geçiyor işte o durumda bende öleydim ama bir süreden sonra inan hiçbişi kıpırdamıyo ona karşı aklına bile gelmiyor artık

0|0
    0|0
  • "İnsan; Geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir".

0|0
    0|0
  • senin ''morelin'' bitik

0|0
    0|0
  • unutmaya çalış

0|0
    0|0
  • aynı kaderi paylaşıyoruz,kaç tane kızla çıktım ve yattım ama onu unutamıyorum olması imkansız ama unutamıyorum

0|0
    0|0
  • onu özlüyorsan neden onla olmaya çalışmıyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zaman lazım.. alışmak lazmm..ona alışmıştn şimdi onsuzluğa alışıyonnn alışıyozzz...bianda olmuyo malesefff

0|0
    0|0
Yükleniyor...