Kadın mı erkek mı...

sorum coq basıt arkadşlar sadece bır an düşünün tekrar dünyaya gelmiş olsaydınız kadın olarak mı erkek olarak mı dunyaya gelmek ısterdınız...nedenı ile birlikte yazarsanız sevınırım...

Güncellemeler:
yaf arkadaslar nedenlerınıde berberınde ıstıorm ...:(

0|0
24|22

En İyi Kız Görüşü

• erkek olmak isterdim.. çok özgürler daha çocuk yaşta başlıyolar ayrıcalıklı olmaya ama kadınlara daha çocukken sınırlamalar başlıyo. canlarının istediği saat dışarı çıkıp istediği saat geliyolar. kadınlar eğer önemli işleri yoksa ya da yanında erkek yoksa hava kararmadan eve tıpışmalılar. erkekler hukuksal anlamda hata yapmadıkları sürece hiçkimseye hesap vermek zorunda değiller. ama kadınlar en küçük hatalarında on kşiye birden hesap vermeliler. erkeklerin muhabbetleri kadın muhabbetlerine göre çok daha mantıklı ve güncel şeyler. istedikleri gibi siyaset yapıp kendilerini kaybederek futbol izliyolar. ama hiç bir zaman iki kadın oturupta ne olacak bu ülkenin hali demiyo . işleri güçleri şu şunu seviyomuş şunun oğlu şöyle yapmış filanca kadın şunu giymiş falan filan işte.. kadın olmanında güzel yanları var tabi yok değil ama erkeklerle kıyaslanamaz..

4|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Kadın..

1|0
    0|0
  • ya şu q lardan w lardan vazgeçemdiniz. Kaç yaşındasın ya çok çirkin duruyor. Mahvetmeyin artık güzel Türkçe'mizi. Ya yazmayı öğren ya da bir müddet insan içine çıkma çok iticisin ve senin gibiler !

2|1
    0|0
  • sınavlar yeter ben artık istemem

0|0
    0|0
  • "Coq" :(

0|1
    0|0
  • Halimdn memnunum

Kiz olmak Süper bsy

Cünkü her daim erkegn tarafindan koruncaksn

Sevilceksn ve arkanda olcak

1|0
    0|0
  • kadın olmaktan da yaşam standartlarımdan da gayet hoşnutum. yeniden doğsam yine kadın olmak isterdim. ama kadınların kıymetinin bilinmediği bir ülkede değil de, kadına saygı duyulan bir yerde doğmayı arzu ederdim.

1|0
    0|0
  • genel olarak halimden çok memnunum

ama erkekler çok rahatlar her açıdan kıskanmıyor değiliz hani:))

0|0
    0|0
  • dünyaya gelmek istemezdim erkeği kadını farketmiyo herşey zor :(

2|0
    0|0
  • Kadın olmak isterdim yine. Ne o halinden memnun değilmisin? :)

1|2
    0|0
  • dünyaya tekrar gelsem cinsiyetimin ne olmasını isterdim bilemiyorum ama cinsiyetim ne olursa olsun 'g-ğ ' yerine 'q' kullanmazdım :)

1|0
    0|0
  • yine kadın olmak isterdim. yeryüzünün en kıymetli varlıkları her ne kadar din ve erkekler tarafından dışlansalar da onlarsız hiçbir şey yapılamaz.

1|0
    3|1
    • hmmm bu eksiyi verenler; kadın düşmanı ya da şakirtler...

• Dinin dışladığı yok kadını. Hatta bir adım daha önde kadının yeri. Cennet anaların ayağının altındadır demiş peygamberimiz. Kendisi gece gündüz ibadet ederken. Böyle düşünmeyin çok günah.

• iyi ki bir laf ezberlemişsin her şeyde onu söylüyorsunuz.

diri diri toprağa gömmek nedir?

kuranda erkek kadından üstündür yazıyor, istersen bir aç oku, dogmatik olmayın.

• coq'' kelimesinden sonra yok bende

1|1
    0|0
  • Keşke erkek olsaydım

0|0
    1|0
  • ne cikarsa bahtima cunku kararsiz kaldim kadin olup zengin kocaya varmakmi avantajli (beceremedim bunu) ya da erkek olup ozgur olmakmi? bilemedim valla

0|0
    0|0
  • Yine kadın olarak gelmek isterdim

1|0
    0|0
  • Kadin. Acik ve net.

1|0
    0|0
  • kadın olmaktan memnumun fkt erkek kdr özgür olmak isterdim

0|0
    0|0
  • ben erkek olmak isterdim bide erkekliği göriyim diye :D

0|0
    1|0
  • hermafrodit

0|0
    2|1
  • Kadın olarak tabikide.. Çünkü halimden memnunum.

1|0
    0|0
  • erkek

açıklama istemişsin özellikle ama yazarsam çıldırırım çok ayrıcalığınız var çok avantajlısın en önemlisi özgürsünüz!

0|0
    1|0
  • Erkek olarak doğmak isterdim, tabikide...

0|0
    1|0
  • kadınım ve kadınlıkla gurur duyuyorum.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Valla erkek halimden memnunum ama kadın olmak kadar kolay bir şey yok, içinde bulunduğum sektörden biliyorum, biraz güzelse bir kadın hemen en üst seviyelere ulaşabiliyor, birden bire zenginleşebiliyor, cinsellik desen elinin altında, istediği an istediği ile beraber olabilir, kadın olmak basit bir şey,

Kolay bir hayat isteseydim kadın olmayı tercih edebilirdim

0|0
    0|0
  • "Çok" u "coq" , "yav" ı "yaf" olarak yazmamış biri olarak gelmiş olayım yeter.

Adını Bozkurt koymuşsun gelmişsin 25 küsür yaşına ama hiç birşey fark etmemiş dejenere bir ergen gibi yazı yazmışsın...

0|2
    0|0
  • pHu nasıL biR soru arqadDashim yhaaa? qüNah diye biShey far..

1|1
    1|1
  • kadın olmak isterdim, özel günlerindeki veya normal günlerindeki ruh hallerini hep merak etmişimdir. ayrıca anneliğin vereceği o hazzı yaşamak isterdim zira babalığa nazaran çok üst safhada olduğu muhakkaktır.gezegenimizde doğurgan olan bir doğa var birde kadınlar (dişi herhangi bir tür).

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kadın abi... 40 cm aletin olacağına fındık kadar kukun olsun...Şu erkeklerin çektiği stresin sıkıntının binde birini çekmezdik...

1|0
    0|0
  • Erkek olmak isterdim gene.

Erkekler Kadınlardan fiziksel,mantıksal ve neredeyse her yönden üstündür.

Tabi itirazlar gelecektir bu konuda ama objektif olursanız herşey ortada sonuçta.

Üstünüm Ben! Biz Üstün Irkız! Siz Bize Hizmet Edin Diye Yarattı Tanrı!

Hizmet edin! Ayaklarımı yıkasın biri çabuk XDDD

0|0
    2|0
  • Nerden geldi aklina kardes? İnsan tutamiyo kendini, "dunya kadar malin olacagina,..." diyesi geliyor. Seviyesizlik olur.. :)

1|0
    0|0
  • kadın olmak isterdim...işin gerçeği 250 gr ile hayatımın zevklerini yaşardım ve erkekleri yalvartırdım :)

1|0
    1|0
  • ben gelmek istemezdim ya

0|0
    0|0
  • travesti olarak 2 in 1 :D

0|0
    0|0
  • 54654546464643404540464 defa da dünyaya gelsem yine erkek olurum

0|0
    0|0
  • alman vatandaşı olmak isterdim

0|0
    0|0
  • İnsan olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Erkekler Daha özgürdür bu toplumda tek sebebi bu .

0|0
    0|0
  • tabiki erkek olarak

0|0
    1|0
  • evet sorun çok basit cevap vermeye değmez

0|0
    0|0
  • Tekrar gelmek istemezdim

0|0
    0|0
  • erkek (:olarak tabii k.

0|0
    0|0
  • erkek olmak daha iyidir sığınınmaktansa sığınılacak biri olmak tercihimdir

0|0
    1|0
  • Maymun olmak isterdim haci :)

0|0
    1|0
  • Senin nasıl bir Türkçe n var arkadaş hadi imla hatalarını felan anlarım nokta vb ama yaf ne coq ne

0|0
    0|0
  • Kadin olmak isterdim ve butun hayatimi kadinlari ozgurlestirmeye harcardim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...