Sizce Fatih Terim'in yaptığı hareket doğru mu?

Gs den kovulacağını anladı Türk Milli takımına gitti şimdi ise Türkiyeyi bırakıp Gs ye geçiyor peki buna kim taviz veriyor ve yaptıkları doğrumu. Eğer bırakıp gideceksen neden turnuva öncesi bırakmadın. Bu 3. Milli takım deneyim Gs ye giderse 4. Gs macerası olucak artık Milli takıma alınmaması lazım peki siz ne düşünüyorsunuz.

• Evet bir daha alınmaması lazım.
    57% (4)48% (11)50% (15)Oy Ver
  • Hayır bence doğru olanı yapmış.
    0% (0)26% (6)20% (6)Oy Ver
  • Gsliyim ama bize filan gelmesin istemiyorum.
    14% (1)13% (3)13% (4)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    29% (2)13% (3)17% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Terim kredisini çoktan tüketti.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'den çıkmış em büyük teknik adamdır kendisi.
    Tarihte onun kadar başarılı ve efektif teknik adam yoktur.
    Millet başı sıkışınca gidip kapısında yatıyor. Adam kimseye ben yaparım ederim demedi bugüne kadar önce bunu bir anla! Ama işin başına geçtiğinde de en iyisini yaptı. Her zaman başarılı olunacak diye bir şey yok ama çoğu zaman bunu başarmış bşr teknik adamdır kendisi.

Fiorentina demişsin de takımı dipten alıp avrupa kupasına gönderdi yalvar yakar Milan'a aldılar orada da egosu yüksek futbolcularla uğraştığı için ve istedikleri gibi ata oynatmalarına izin vermediği için bıraktırdılar adamı.

Ha ayrıca milli takımın başına geçen iki Hoca başarılı bir Terim iki Şenol Güneş.
    Diğer geçenleri de gördük neler yaptıklarını. Varsa daha iyisi buyursun geçsin. Federasyon isterse değiştirir başkasını getirir.

Gelelim diğer kısma sürekli farklı hesap açıp provakatif paylaşımlar yapma istersen. Ona buna saldırarak fanatik ruhunu tatmin etmeye çalışmak sana hiçbir şey kazandırmaz.
    Ne söyleyeceksen düzgün şekilde ifade et anlat...

0|1
    0|0
    • Dünya kupasına kaç kere götürdü bizi.

• En azından Volkan Babacan, Demirel gibi yumurtlamıyor Milli takım grup elemelerinde yaptığı maçları iyi biliyoruz...

Kızlar Ne Diyor 1

• olaya bak kısırdöngü. önümüzdeki 30 yıl bir milli takım bir gs olacak heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...