İspanya-Türkiye?

Sizce yarın milli takım nasıl bir kadroyla çıkıcak?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takım düzgün bir kadroyla çıkarsa yenmese bile direnecek bir kadro kurabilir. Bence bununla çıksa bir şansımız olur

Volkan Babacan
    Gökhan Gönül - Ahmet Çalık - Hakan Balta - Caner Erkin
    Mehmet Topal - Oğuzhan Özyakup
    Volkan Şen- Emre Mor- Olcay Şahan
    Cenk Tosun

Ama o ne yapacak tahminen Arda ve Hakanı oynatacak Cenk ve Oğuzhanı harcayacak Mehmet Topalı inatla stoperde tutacak.

0|0
    0|0
    • Mehmet topal ilerde daha etkili ama ispanyaya karşı oynuyucaz ve onun gibi bir stopere ihtiyacımız var ve bence selçukta oynamalı emre mor konusunda bence riskli bir karar olur ilk 11 onun dışında bende hemen hemen senin gibi dusunuyorum 😊

• Sorun şu ki Mehmet topal stoper değil. Selçuk ise çok dağınık oynuyor ve sürekli fırça çekiyor. Sanki kendisi süper.

• Bence selçuk iyi oynuyor. Topala gelince ileride daha etkili oynadığı doğru ama Ahmet Çalık yerine Mehmet Topalı stoper oynatmayı tercih ederim. Tabi o senin düşüncen ama bence boyle olmalı. 😊

Erkekler Ne Diyor 8

• bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Berabere kalsak keşke

0|0
    0|0
  • Çok Fark Yemeyelim Oda Yeter

0|0
    0|0
  • nasıl cıkarsa cıksın ıspanya alır cunku fatos terım oldukca mıllı takımdan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • onu bilmem ama yenilecekleri kesin

0|0
    0|0
    • Yok bence yarın çok guzel bir mucadele izlicez en azından beraberlik yenilirsek buyuk bir hayal kırıklığı olur.

• İddia filan oynamayı dene ne diyim? Sadece bu taraftarlara yazık, bizler bunu hak etmedik en azından o sahada bir direnç gostermeliydi o takım bizler için yapmalıydı. Buyuk bir hayal kırıklığı, buyuk bir husran ve buyuk bir karamsarlıktan başka birşey yok elimizde. Ben inamayı tercih edenlerdim dune donsek yine aynı şekilde inanırdım. Bu saatten sonra uzatmanın bir anlamı yok. Zaten o 3 gole değil goremediğim mucadele, hırs ve dirence uzuluyorum.

• Kadro seçimi baştan yanlış kupa bitti

0|0
    0|0
  • umrumda değil bıktım bu takımdan. milli takım dediğin Almanya gibi olmalı

0|0
    0|0
  • Fatih terim inşallah rezil olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İspanya türkiyeyi sünnet edecek.

0|0