Karate, kickbok ve tekvando?

Merhaba bir dövüş sanatına başlamak istiyorum ama karar veremiyorum. Bana sorarsanız birbirlerinden farkı yok
😂

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kicbox'a girme ben 11 ay gittim, yaklaşık 10 metre nefes kontrolü yaparak midene yumruk atan arkadaşınla gidiyor ve sonra sen ona 3-5 saniyede bir yumruk atarak dönüyorsun, zeminde kafalama 20-30 metre boyunca durmadan yuvarlanıyorsun'ki biri mesafeyi ayarlıyamadı ve ayağıma bastı :) sokak dövüşü ve box'sa benzer vede darbe almaya alışman gereken bir spor :).

Tekvando güzel lakin bıraktıktan sonra 1 ayda bir 3-5 gün eğitimdekilerin işine yarar olanlarını tekrarlamassan yavaşça unutursun :) yanında biber gazı taşı isterse 5 kişi saldırsınlar acıklı ve göz yaşlı olur sonları üstünede fırsattan istifade üzerlerinde biraz antreman yaparsın :).

1|0
    0|0
    • Biber gazı taşıyorum zaten😂 teşekürler

• :) ufak tefek şeyler için kullanıyım deme yoksa alışkanlık olur ve 1 nisanda milleti hastanelik edebilirsin :))

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kick Boks Bir Savunma Sporudur Karate ve Muay Thai'nin Birleştirilmesi Sonucu Oluşturulan Güce ve Teknik Bilgiye Dayanan Bir Dövüş Sporudur.

10 Yıl Uğraştım Amatör Olarak..

1|0
    0|0
    • Taekwondo İle Başla ve Devam Ettir Bence.

• Haklısın🙈

• Taekwondo Tam Sana Göre Burada Bir Arkadaşımız Vardı Taekwondo'cu Gitti Burada Olsaydı Etiketleyecektim.. Yardımcı Olurdu.. #Tatami'nin Kokusu ve Zevkini Aldın mı Tamamdır.. :)

• Wing Chun tavsiyemdir. Benceme göz atarsanız daha detaylı bilgi bulabilirsiniz: www.kizlarsoruyor.com/.../a17683-guvenlik-kendini-koruma-mesru-mudafaa-tavsiyeler-taktikler

1|0
    0|0
    • Gideceğim spor merkezinde wing chun yok🙄

• Anladım, keşke yakınınızda olsaydı. Gerçek bir sokak sistemi çalışmış olurdunuz. Bu saydıklarınız arasından ise tekvandoyu eleyin. Karate ve kick boks ikilisinden birini seçebilirsiniz çok fark yok.

• valla ayrıntılarını bilmiyom ama karate daha havalı geliyo

0|0
    0|0
  • Kickboks Tae Kwando diye yazılır ayrıca :) Tae Kwando ve Karate düz (sokak) dövüşünde bir işe yaramaz ama kick boks yarar.

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • Farkı var tabi ki. Kikbok yap sen

0|0
    0|0
  • Hiçbirine başlama bence bu cahillik ile spora hakaret etmiş olursun.

0|0
    0|0
  • Vucudun nasıl kilo boy? Eger kilo ve boy varsa kick boksta hantal olursun. Kilo coksa boksa yönel başarılı olursun.

0|0
    0|0
  • kick boks efsanedir :) :D

0|0
    0|0
  • kickbox Tabiki hem bayanlara da uygun bir spor bence

0|0
    0|0
  • Bir felsefesi olan dövüş sporlarını sever misin? Yoksa sadece savunma mı?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...