Kıslar bir bakın bakalım nasıl olmuş?

sevgilime yazdığım yazının ilk cümleleri...

"Ne zaman Seni beyaz kağıda anlatmaya kalksam aklımın Sonbaharı gelir Sevgili. Bütün kelimeler bir bir sararıp düşer yollarına çünkü; ancak ayaklarının altına ezilecek kadar güzeller..."

siz sevgilim olsaydınız beğenir miydiniz?

Güncellemeler:
kıslar uzun süreli bir ilişki kışın açan kardelen çiçeği ile ilgili benzetmelerle dolu:) 5 senelik bir ilişki kolay dayanamaz hayata hem baharda tüm çiçekler açar ne farkı kalır gönül eğlendirenlerden?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• ben evlenirdim :))

0|1
    1|0
    • :) teşekkürler:)

• ne zaman seni beyaz kagıda yazsam bahar gelir aklıma kelimeler bir bir yeşerirken sayfamda kır ciceklerinin masumlugunda sevgim cogalır sana...

ay tepeden dogarken tüm güzelligiyle aklıma sen düşersin...

ey ekranın arkasına gizlenen masum güzel söyle sen kimsin...

Kızlar Ne Diyor 4

• :) Son bahar ağaçların boşaltım evreleri olur ki bence ilk bahar gelsin .d artı sararıp düşmesi yerine renk renk çiçekler açması bir kızın daha çok hoşuna gider .d tabi benim gibi içten bakmıyorsa bu cümlelere yüzeysel olarak cıK olmamış :) (Şaka bir yana sevdiğin kişi senin düşüncelerinide beğenen kişidir ki bundan dolayı aklından geçenlere değil kalbinden geçenlere yor kafanı ve onu kağıda yaz :))

0|1
    0|0
    • yazım aslında çok farklı senin söylediklerinin tam tersi baharı atlatalı çok oldu uzun süreli bir ilişki tam tersine kışın açan kardelen çiçeği ile ilgili benzetmelerle dolu:) 5 senelik bir ilişki kolay dayanamaz hayata hem baharda tüm çiçekler açar ne farkı kalır gönül eğlendirenlerden?

• .d İşte güzellerin içinden en güzelini seçmekti bahanesi .d Herneyse .d o kadar yıllanmış ilişkiye ben nedeyim .d Evlenin siz o zaman :)

• çok güzel olmus

0|1
    0|0
  • yok be hacı hiç rommantik havamda degilim

ama seninki beğenir belki:))

0|1
    0|0
    • yıl dönümü için yazım o havasında olur hem bu sadece girişi:)

• kesin havasında olur ozaman tebrik ederim böyle devamm:))

• leş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...