Fatih Terim neden saygı duymuyor?

Fatihi sevmiyorum artık Kimse oruç tutmamasına bişey diyemez ama senin yönettiğin ülke müslüman bir ülke ekran başında milyonlarca izleyici var onlara ayıp çok büyük ayıp hemde..

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adamdan saygı beklemek giden sevgiliyi beklemekten daha zor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Pust iste aldigi parayla ulke siralamasinda 3. Ama elde ettiğimiz sonuc hüsran. odalar dolusu para aliyoda hakkini verneye calisiyomu ki...

0|0
    0|0
    • Su aşağıdaki de nerdeyse iyi yapmış diyecek ne insanlar var ya

• Normal cikar boyleleri herzaman..

• Oruç tutmak irade işi. Ben karşımda su içilse bile pek etkilenmiyorum. Adam tutmuyorsa gizli saklı iç diyecek hakkımız yok. Kendi düşünmeli tabi.

0|0
    0|0
    • fakir sokakta yatan bir insanin karsisinda bile rahat rahat durum ayranlar yiyebiliyosa bu saygisizliktir

• Sana tut diyen mi var? Kendin icin tutuyosun. Madem kucucuk birseyden bu denli etkileniyosunuz tutmayın orucu. Herkesin hayrı sevabı kendine. Fatih terimin yaptıği normal birsey. Birileri oruc tutuyor diye rahatımızı bozmak zorunda değiliz.

0|0
    0|0
    • Sana saygıyı öğretmediler mi bu insanlar zaten nefesleriyle zor uğraşıyor

• Kardes soeuyu

• Kardeş soruya cok farkli yerden bakiyosun konu bizim dayanamamiz degil. oruc olan bir insani gec fakir sokakta yatan bir insanin karsisinda bile rahat rahat durum ayranlar yiyebiliyosan bu senin saygisizligindir. konu bu.

• O değil miydi ben oyuncularımın yerinde oruç tutarım diyen?

0|0
    0|0
  • Fatih Terim Fransa'da sürekli gezmekte. Belki bu yüzden tutmuyor dur.

0|0
    0|0
  • Boşluğuna gelmiştir belki olabilir

0|0
    0|0
  • aptal egoistin teki çünkü

0|0
    0|0
  • İnsanlar bazı durumlarda anlayoş sağlanmalı. Sen zor meslek yapıyorsan tutmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • Tut diyen olmadı saygı duysun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...