Sadece protein tozu alsam spor yapmasam kilo alabilirmiyim?

Evet kilom dusuj biraz 5-6 kilo almam lazim.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu kilo yapmaz diyet ürünüdür o yanlış bilgi vermişler sana gainer alacaksın sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• protein tozu dediğin şey peynirin altındaki suyun izole hale gelmiş protein dışında diğer minerallerden ayrıştırılmış hali. Yani spor yapmadan kas yapmaya çalışmak peynir yiyerek şişer miyim gibi bir soru sormayla aynı :) bilmem anlatabildim mi?

0|1
    0|0
  • Spor yapmadan kilo alabirsin. Şunu unutmamak gerek günlük kalori ihtiyacın neyse bundan fazlasını hemen gerek sadece toz kullanarak kilo alamazsin. Bunun için protein tozu yerine karbonhidrat tozu tercih etmelisin. önerim hardline progainer

0|0
    0|0
  • gainer kullanmalısın kilo almak için yani içinde karbonhidrat olandan, protein tozunda spor yapman şart çünkü kasları tetiklemen lazım

0|0
    0|0
  • Ne protein tozu nede gainer bunlar besin takviyesi adı üstünde yeterince besin almassan çokta faydasını göremessin

0|0
    0|0
  • Aldığın o bir kamyon proteini spor yapmayınca yakamaz ve karaciğerine yüklenmeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • olmaz öyle zararlı bide protein tozu değil karbonhidarat tozu olacaksın

0|0
    0|0
  • Tozla mozla uğraşma öldürür seni

0|0
    0|0
  • öyle çok sağlıksız olur kardeşim

0|0
    0|0
  • Gainer kullan protein tozunun bir değişiği kilo aldırıcıdır

0|0
    0|0
  • Gainer (karbonhidrad tozu) al. Ben bir ara almıştım 3 kiloluğu ile 5 kilo almıştım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...