Bugününüz nasıl geçti?yarınki proğramınız?

Yoğun tempo çalışmakla geçti

Yarın akşama kadar evden çıkmam sanırım

siz ks üyeleri ne yaptı bugün bakalım?yarın ne yapıcaksınız?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Alışveriş-gezmek-eğlenmek..

Yarınki planım bir yakınımın nişanına gitmek..

Uzun bir süreden sonra bugün kendme bol bol zaman ayırabldim.. :)

0|1
    0|0
  • Bugün evin kapa temizliğini yaptım Yemek coluk cocuk yarın ince işler var öğlenden sonrası bilmiyorum. Inşallah olur yapmak istediklerim

0|1
    0|0
  • Bugün çalıştım ,şimdi arkadaşlarımla bişeyler içiyorum .Yarın akşam yurtdışına gidiyorum

0|1
    0|0
  • bugün güzel bir gündü, sabah sevgilimle kahvaltı yaptık , öğleden sonra da tüm gün benimdi evde canım ne isterse onu yaptım dinlendim

0|1
    0|0
  • full evdeydim surekli ksdeydim. :((

0|1
    0|0
  • Bugün çok güzeldi:)

Yarın kitap almaya gideceğim sonra dinlenirim zaten.. Bütün hafta yorucuydu.

0|1
    0|0
  • bugün evdeydim yarın okuldayım işte haya böyle gelip geçiyo

0|1
    0|0
  • dünün aynısı yani çok monoton

0|1
    0|0
  • bugun uzun uzun Allahım ben nerde ekmeğe bastım nerede bir kanalizasyon suyunun üzerinden atlamadan geçtimde herkes oooo sabahlar olmasın diye eğlenirken ben bu arkadaşın sorusuna cevap yazıyorum diye uzun uzun düşüneceğim hayatımla ilgili kritikler yapıp erman toroğlu gibi yeri geldiği yerde dururup düşüneceğim analizler yapacağım biri şu klavyeyi önümdne alabilir mi?

0|0
    0|0
  • temizlik imandan gelir diyerekten ewi temzldem bugn :D yarnda ders çalışacam sınawım war :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aynı siz gibi yoğun tempoyla çalıştım ve evde dinleniyorum işte yarında büyük ihtimal evde yatarım :)(

0|1
    0|0
  • bugün saat 10 da işe gittim normal gitme saatim 8 di pazar olduğunu sanıyodum uyumuş kalmışım bir miktar azar yedim biraz moralım bozuldu ama o saate kadar uyudugum aklıma gelince pek bişey hissetmedim :) 4 tane araç geldi işlerini yaptım saat 8 de işim bitti eve geldim yemek yedim şuanda çay içiyorum :) Yarın ki planım ise motosikletimin bir arızası var onu tamircime götüreceğim 1 gibi işim biter dükkana geleceğim arabayı alıp ondan sonra kuzenımi alıp okul arkdaşlarımla birlikte piknik eğlence türü birşey hazırladık bizim köye gideceğizz bu kadar :)

0|0
    0|0
  • Bodrum-kuşadası..

Gittik eğlendık geldik.. Şirince'yi özlemişim sahiden. Ikı elmalı bırde kavunlu şarap kaptık geldik iki kaşarla. dsda

0|0
    0|0
  • alışveriş yaparak geçti... Çok sıcaktı hava gerçi ama çok üşüdük.. Havalar hep böyle kalsın

0|1
    0|0
  • Cenaze işleri falan vardı, :/ + yorucuydu..

0|0
    0|0
  • halı saha macı dershane ve 1 tur pompaya gittim geldim :)

0|0
    0|0
  • bu gün okula gittim yarında gidecem haftanı 7 günü

0|0
    0|0
  • Berbat... yarın yine baerbat... ve de yarın berbat... böyle işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...