Gökhan Gönül ve Barcelona bu iş olur mu sizce?

Şimdi beni elestirbilirsiniz ama bence gökhan gönül; zabaleta, ivanovic, azpilicueta vs oyuncular gibi üst düzey maçlara çıkmış üst düzey oyuncu değil ha türkiyede iyi iş yapıyor ama bence Türkiye dışında büyük takım topcusu değil turkiye dışında oynayacağı takımlar bundesliga ya da ispanya liginin küçük takımları olur bana kalırsa. Siz ne düşünüyorsunuz ben mi yanlış düşünüyorum gökhan gönül dünya klasinda bir oyuncu mu?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 31 yaşındaki gökhan'ı alacağını sanmıyorum bana yalan haber gibi geliyor bu iş olursa da tek mantıklı açıklaması finansal nedenler olabilir geçen yıl transfer yasağı cezası almıştı barcelona sağ bekde yedek için bonservisi elinde diye almayı düşünebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Barcelona'da falan oynayamaz. Ama mesela Atletico Madrid'de oynayacak kapasitesi var ancak yaşı geçti kendisinin.,

Türkiye'den ayrılsa daha iyi bir futbolcu olabilirdi.

0|0
    0|0
  • gökhan oynar aslında ama fiziği yetersiz. bir de genel bir kanı var taraflı tarafsız herkes gökanı beğeniyor ancak şöyle de bir husus var gökhan yıllardan beri hep sabit 1 yerde oynuyor dolayısıyla iyi oynuyor , sırıtmıyor ben gökhanın sağ bek dışında bir yerde oynadığını hiç duymadım görmedim

0|0
    0|0
  • Eğer avrupaya giderse Barca da değil de Valencia seviyesindeki takimlarda oynar

0|0
    0|0
  • Fenere gelmek yerine Avrupaya gitse evet olurdu
    şimdi olmaz artık

0|0
    0|0
  • ah ah güzel ülkem. gökhan barçada oynarsa barçanın 20 gollük sezon golü çıkar 40 a. keyfi bilir tabi..

0|0
    0|0
  • Bir kere mantıken Barcelona Dani Alvesi bırakıp onun yerine bu yaşta ki Gökhan gönülü almaz zaten gökhan da Beşiktaş ile anlaştı yakın zamanda Kap bildirimi olacak

0|0
    0|0
  • Tabi kendisi 10 tane dani alves eder.

0|0
    0|0
  • Hayal ürünüdür bunlar Kardeşim Gökhan Gönül Beşiktaş'la anlaştı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...