Erkeklere sorum, pişman olur muydunuz?

diyelim sıradan bir kızla çıktınız. sevemediğiniz kızı ve ayrıldınız. ama kız size deli gibi aşık. ama siz duygularıyla oynamamak için onu bıraktınız. aradan 2 yıl geçti aynı ortamdasınız ve sevgilinizde var. ama o kız değişmiş güzelleşmiş size göre. daha çekici giyinmeye başlamış. o kız sizin aklınızı çelebilir mi pişman olur musunuz bıraktığnız için?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olurdum, ve itiraf ederdim, bunu bilmeyi hakediyor :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tamam bir erkek olarak ilk önce dış güzelliğe baktığımız doğru , en azından ilişki değil de ön tanışma zamanları..

Ama sadece buna bakarak sıradan sıfatını takmıyoruz , en azından ben öyle.

1|0
    0|1
  • hayatta hiç.pişman olacak davranısda bulunmadım eger cekici gelmiyorsa cekici gelmesini saglarım sevgilim bir ara asırı zayıfladı kemikleri belli oluyordu söledim kilo aldı sımdıde biraz fazla aldı göbek cıktı onuda söledim simdi tam kıvamında ama fizikden cok duygulara önem verdigim için onu her haliyle severim...

0|0
    1|1
  • ayrılmışsam bir sebebi vardır istediği kadar güzelleşsin sevgilim varsa gözüm ondan başkasını görmez. sadakat çok öneemli

0|0
    0|0
  • Eğer eski sevgilin seni gördüğünde bir farklılık hissetiysen işte o muhtemelen sana bakıp pişman olmasının üstünde bıraktığı etkidir.

0|0
    0|0
  • bu sorunun benzerini dün cevaplamıştım sanırım, senin sorun duruma daha uygun..

üniversitede, anlattığına çok yakın bir durumda, karşımda tamamen tükenmiş ve teslim olmaya hazır bir kızı tümüyle tarihin çöp kutusuna attım..

0|0
    0|0
  • sevgilim varsa aklımı çelemez...ayrıca o kadar tanımışım dış çekicilik önemsiz olur.

0|0
    0|0
  • sevgilim varsa ve onu seviyorsam pişman olmazdım

0|0
    0|0
  • çelebilirde yanımda sevgilim old için önemi yok

0|0
    0|0
  • o anki çıktığı kızı sevmiyorsa %sonsuz olur kardeşim ama seviyorsa allah sahibine bağışlasın demekten başka bişede yapmaz bilmem anlatabildim mi?..

0|0
    0|1
  • O kadar kafa yormam bea... İkisiyle de çıkarım.

Bende öyle bir kalp var ki, aynı anda 15 kızı aynı anda sevebilirim. :)

0|0
    1|1
  • Artık pişmanlıklar geride kald ı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...