Kaslarımın daha belirgin olması için neler yemeliyim, yapmalıyım?

Arkadaşlar normalde fit bir vücudum var. Kilo sorunum hiç olmadı. Ama daha sıkı ve sağlıklı olmak için 1 senedir spor yapıyorum. Kaslarımın daha belirgin olması için neler yapmam lazım? Nasıl beslenmem gerekir? Protein falan yazmayın doğal yöntemler..

Güncellemeler:
Protein tozu demek istedim 😅

0|1
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• 3 bölümden olusuyor.

1. Bölgesel egzersizler
    - Haftada 3-4 kez
    - Ağırlık kaldır 3 set 10-12 arası

2. Sağlıkle beslenme
    - Günde iki kez balık yağı tüketmelisin
    - Günde 800 gram sebze tüketmelisin, biraz da meyve
    - Bol protein içerikli gıdalar tüketmelisin. Tavuk göğüsü, Balık, et.
    - Tam doyana kadar yememelisin. Tokluk hissi geldiğinde durmalısın
    - Bol matcha çayı içmelisin

3. Kondisyon ve Koşu
    - 45 - 60 dk koşu. Nabzın ve kalp atışın yükselir, enerji kaybı yaşarsın. Vucut tekrar enerji kazanabilmek için yağ hücrelerinden yararlanacaktır. Bu şekilde yağ hücrelerin azalacak ve sıkı bir vucuda sahip olacaksın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Proteinli gıdalar tüket yani süt iç yumurta tavuk vb. ye
    Kardiyo spor yap ya da denizde yüz bunlarda yağ oranını azaltır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• protein dediğin şey yapay bir şey değil ki zaten.. Cahilce şeyler yazmayın. Bu arada yağsız yersen ve özellikle sebze ağırlıklı yersen derin incelir ve kasların belirginleşir. Beslenme büyük rol oynuyor zaten bu durumda. Mesela akşam sebze dışında yeme en azından

1|0
    0|0
  • protein tozu olmadan belirginleştirmek istiyorsan ya daha çok kas yapacaksın ya da daha çok yağ yakacaksın. yağ yakınca kaslar daha çok ortaya çıkacaktır. protein tozunu hiç sevmedim zaten. sadece kasları şişiriyor. kullanmayı bırakınca öyle bir iniyor ki çok kaslıysan kullanmayı bırakınca cılız olacağından arkadaşlarından küfür bile yiyebilirsin ama sen erkek değilsin o yüzden bu ihitmali demedim say. yağ yak yağ.

1|0
    0|0
  • Daha sert idman yapman gerekiyor. Şeker, un, nişastalı yiyeceklerden fast food abur cubur dan uzak dur bol su iç bolca sade kahve yeşil çay iç interval koşular yap bisiklet sür... uzar gider böyle tavsiye çok.

1|0
    0|0
  • Kaslarını belirginleştirmek istiyorsan yağ oranını azaltman gerekir.

0|0
    0|0
  • doğal protein eti tam pişmeden ye slu sulu yumurta bolca prinç pilavı bunlar işte doğalı.

1|0
    0|0
  • Bayanlarda kas olayını yakıştıramıyorum. Belirginleştirmenin tek yolu kurtulabildiğin kadar yağlarından kurtulman. Yağ tabakası gittikçe kasların belirleşecektir.

0|0
    0|0
  • Doğal olarak yapman için yüksek yağ çok düşük karbonhidratlı diyetler yapman gerekir. Veya ketoz'a gideceksin. Onun dışında olmaz. İngiliçcen nasıl?

0|0
    0|0
  • 1. Neden belirgin kaş istiyorsun, kadın için gayet itici.

2. İlla bunu yapacam diyorsan ağırlık çalışman lazım.

3. Protein tozu gibi ek besinler kas kutlesini artırmak için gerekli, ama sen şekil yapmak istediğin için yine protein ağırlıklı beslenip, dusuk ağırlıkla sık tekrarlar yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Protein falan yazmayın doğal yöntemler? Protein doğal yöntem olmuyor mu.

0|0
    0|0
    • Protein tozu demek istedim eksik oldu 😂 Yiyeceklerle almak isterim

• Haftada birkac kez sabah aç karnına 15-20 dakika hiit cardiyo yapabilirsin, kaliteli yağlarda yağ yakmak açısından önemli mesela zeytinyağı gibi doymamış yağlar.

• gergedan boynuzu yemelısın

1|0
    0|0
  • İste sorun orda yeme bisey parçalansın sjsj

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenmen lazım mutlaka.. Olabildiğince az yağ ve şekerli.. Var mı güzel bir yemek programın?

0|0
    0|0
    • Araştırma yaptım ama hep programlar var ben onlara pek uyamam. Genel olarak neler yemeliyim?

• Balık - Beyaz kırmızı et ama mümkünse sığır eti olmamalı yağlı çünkü.. yumurta.. Fıstık olabilir paket içinde satılanlardan.. Besin değerlerine bakarak alabilirsin.. Protein ağırlıklı beslenmeye çalış açıkçası kasların belirginleşmesi için

• Öncelikle en iyi spor kamasutradır. Gerçekten. Ve elbette hamuru kırmızı eti bırakacaksın.

0|0
    0|0
  • Yağsız tavuk yumurta sarısı.

0|0
    0|0
  • yağ oranını düşüreceksin :)

0|0
    0|0
  • Protein tozu.

0|0
    0|0
  • Yardmcı olmak isterm hocaym

0|0
    0|0
  • Amacın kaslarını belirginleştirmek ise protein ağırlıklı beslenip ağırlık çalışmalısın biraz.

0|0
    0|0
  • Deriyi soy gorunur

0|0
    0|0
  • Kaslarinin belirgin olmasi icin yağ yememilisin kardiyo yapip yag oranini dusurmelisin

0|0
    0|0
  • silikon

0|0
    0|0
  • proteinli gıdalar

0|0
    0|0
  • yahu vazgeçin kaslı görünmekten. Hatun dediğin az ele avuca gelecek :) nedir bu kas takıntısı :)

0|0
    0|0
    • yanlış anladın kas takıntım yok. Normal hayatımda çok zayıfım metabolizmam hızlı olduğu için kilo alamıyorum. Ancak spor yaparak şu an daha iyi görünüyorum

• Protein hariç gerisi boş

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein ağırlıklı Beslen

0|0
    0|0
  • protein.

0|0
    0|0
  • Etle beslen spor yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...