Kanarya Şampiyonlar Liginde seneye ne yapar?

Bu sene bir mucize olmazsa en kötü final oynayacak takım.

Seneye doğru transferlerle şampiyonlar liginde ne yapar bu takım sizce? Bence en az bir çeyrek final görür. Hatta bir yarı final neden olmasın?

Bu arada ön elemeyi geçemezsiniz diyenler hiç girmesin başlığa. O eskidendi. Artık Fener de hoca da Avrupa'nın şifrelerini çözdü ve nasıl oynanacağını çok iyi biliyor.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir Gs'li olarak Benfica karşısındaki futbolla Şampiyonlar Ligindeki birçok takımıda kilitleyerek geçebilir. duruma göre hatta birkaç kaliteli takviyeyle çeyrek veya Yarı final görmesi benim kanımca sürpriz olmaz. fenerin oynadığı şu mantıklı futbolla elemesinin zor olduğu sadece 6-7 takım var. Bayern Münih, Barcelona, Dortmund, Real Mardin, Manchester United, Paris belki Arsenal veya Chelsea'de girebilir. bunlarda zorlanır biraz kalite farkı var çünkü. Dortmund'da seneye bu gücünde olacak mı oyuncuları gidecek mi onuda göreceğiz...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne yapar biliyormusun ön elemelerde elenir

0|4
    0|6
    • Yanlış cevap. Sen elendin.

• son 5 maçta attığınız golleri tek maçta atıyorlar

• Peki.

Erkekler Ne Diyor 8

• türk takımlarının oyunlarına güvenmemek gerekir, Fenerbahçe 2008 de çeyrek final yaptı ertesi sene grupta sadece 2 puan topladı. Seri başı olacağı için ön elemeler rahat geçebileceğini düşünüyorum. Gruplarda kuradan gelecek takım çok önemli. Galatasarayın bu seneki başarısının altında da bu vardı, iyi bir gruba düşseydi galibiyet bile alamazdı. Aynı şeyler Fenerbahçe içinde geçerli.

0|1
    0|0
    • Şampiyonlar Liginde kura şansı da önemli haklısın.

• Bu Fenerlilerde olmasa neye güleceğiz bilmiyorum daha 1 hafta öncesine kadar Aykut gitsin Aziz gitsin diyenler bugün takımı öve öve bitiremiyor ben sana olacakları söyleyeyim siz yine ön elemede elenirsiniz size gelecek paralar yine bize gelir

0|1
    0|1
    • O Fener başka şimdiki takım başka. Gerçi kendin de inanmıyorsun söylerken de iş olsun işte :))

• Valla sana şunu söyleyeyim senelerden beri Fenerbahçe ile Galatasarayın Şampiyonlar liginde derbi yapması hayalini kurmuşumdur:)

• Siz CL'yi alsaydınız bir Süper Kupa yapardık bu sene :) Şaka şaka, ben de çok isterim öyle birşeyin olmasını.

• Galatasaray la final oynar inşallah en çok bunu istiyorum

0|3
    0|0
    • Keşke...

• Hakemlere ragmen Türk takımlarını yürüsün gitsin en sonuna kadar Türk'ün gücünü dünya görsün

• transferlere bağlı

0|0
    0|0
  • Ön elemelerde çok iyi rakiple oluyor bu ayrıntıyı geçmeyelim

0|0
    0|0
    • Fener kazandığı puanlarla seribaşı olacaktır bu sene ama. Gerçi artık eskisi gibi değil fark etmez

• Bence kesin konuşmayalım. Çünkü bu seneki performansın seneye olup olmayacağı ne malum?

• Hiçbirşeyin garantisi yok tabi haklısın. Ama ben şöyle düşünüyorum Fener artık psikolojik eşiği aştı. yani isteyince neleri başarabileceğini gördü hoca ve talebeleri. Avrupayı fazla büyütmemek gerektiğini, bizim de onlarla kora kor mücadele edebildiğimizi

• gruptan kesşn çıkar benceee

0|0
    0|0
  • Avrupayı çözmek öyle 2 maç yenmekle olmuyor hele çıksın bir karşınıza Ronaldolu Real madrid kaç yiosunuz görürsün

0|0
    0|2
    • Korkumuz yok. Hem sizin intikamınızı almış oluruz Real gelirse :)

• Gaitan desem. Bu sene Real Madrid istiyor. Oscar Cardozo ve Lima Avrupanın elit forvetleri arasında. Matic eski Chelseali. sizin elediğiniz Schalke neyse Benfica da o.

• Schalke, Benfica'dan daha iyi takım yalnız haksızlık etmeyelim. Ama eksikleri vardı. Huntelaar olsaydı Almanya'daki maç farklı sonuçlanabilirdi.

• Benim iki gün önce gördüğüm Fener yarı final değilse de bir çeyrek oynar. Çünkü yarı finali her zamanki gibi ilklerin takımı olan GS oynayacak.

0|1
    0|1
    • GS de oynasın FB de oynasın ikisi de türk takımı ve ikisi de artık Avrupalı.

• futboldan anlamayan bir lale daha Fenerbahcenin 2007 sampiyonlar liginde ceyrek final oynadigini bilmiyor

• Dalgınlığına gelmiştir belki :) O sene yarı final kılpayı kaçtı zaten Gökhanın topu girse yarı finaldeydik.

Yükleniyor...