Euro 2016 da 24 takım içinde en kötü futbolu türk milli takımı oynuyor. bence gruptan çıkamayız. ne dersiniz?

gruplardaki tüm maçları izledim. inanın 24 takım içinde sondan ikinci ya da sonuncu oluruz. çok kötü futbol oynuyoruz.. gruptan çıkacağımızı sanmıyorum. çıksak bile ( en iyi üçüncüler kontenjanından ) bir sonraki turda mutlaka eleniriz bu futbol ve ve kadro ile.. acil değişiklik lazım. gerek oyun planında gerekse futbolcu anlamında değişim gerekli..

Güncellemeler:
akşam beraberlik alsak yeter mi sizce?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Olay sadece kötü oynamak değil, en büyük faktör şanssızlık.
    Tamam turnuvada ki en zorlu gruba düştük ama konu sadece bu değil, asıl konu bize tamamen ters gelecek iki takımın olduğu grupta olmamız.
    Hırvatistan ve İspanya takımları topa sahip olarak oynayan, top teknikleri iyi olan oyunculardan kurulu. Yani bizim iyi olduğumuz özelliklerin, bizden daha iyi kullanan iki takım.

0|1
    0|0
    • bizim iyi olan tarafımız ney ki.. bence iyi konsantre olamadık maçta.. ve kadro tercihi yanlıştı ilk maçta..

• En azından böyle ezik bir futbol oynamazdık..

• Bir kaç oyuncu değişikliğiyle olacak şey değil bu, sonuç asla değişmezdi

En İyi Erkek Görüşü

• Aslanım koçum sen yaparsın sen edersin le milli takım oynatılıyor teknik takdik yok eskiden işe yarıyordu şimdi yaramıyor. Aslında milli takıma ülke futbol kulüplerinin birinin sistemini monte edeceksin. İspanya barçayı modelliyor. Almanya bayerni, İtalya juveyi onun gibi bizim de 3 büyüklerden birinin takdiğini milli takıma oturtmamız gerek formsuz futbolcu çok terim isme göre adam almış.

0|1
    0|0
    • haklısın, ülkedeki kulüp takımlarının oynadığı futbolda ortada. pek iç açıcı değiliz..

• sert oynamalıyız ve onların pas trafiğini kesip kilitleme yaparsak , herşey olabilir o maçta..

• İniestaya yakın markaj olmalı en tehlikelisi o çek maçında attığı ara paslar tersten saplar.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende Hırvatistan maçından sonra senin gibi karamsarlığa kapıldım. Ama hala inanıyorum bence hala bir şansımız var çıkabiliriz. Zaten biz ülke olarak zora düşmeden birşeyleri başaramıyoruz. Sanırım en iyi üçüncülerde çıkıyomuş, o yuzden hala çıkacağımıza inanıyorum. Beni asıl korkutan İspanya maçında savunmada vereceğimiz hatalar ve defans hattımızdaki eksikler.

0|1
    0|0
    • ispanyaya yenilirsek , son maçta çek cumhuruyeti ile grupta üçüncülük maçına çıkarız. o maçtada herşey olabilir.. umutluyuz ama çok zor..

• bir heyecanı kalmaz bizim için.. diğer takımları izlemek sıkıcı olur.. en fazla almanya fransa ispanya gibi takımları izlerim. gerisi izlemem artık..

• Deme öyle biz zaten hep kötü başlarız turnuvalara

0|1
    0|0
  • bencede, finallerin en kötü takımları içindeyiz.. gruptan çıkamayız bence..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kupa , 3 puan , basari bir yana biz hırs mücadele azim istiyoruz.2002 de , 2008 de bununla bir yerlere geldik ruhsuz oynayarak değil

0|1
    0|0
    • 2002 ve 2008 dede taktik pek yoktu. dediğin gibi hırs ve azimle oynuyorduk. istekliydik. bu oyuna yansıyordu. bu sefer onlarda kalmamış.. bakalım yarın ne edicez.)

• dikkat edersek bizimkilerde böyle bir gruplaşma var ruh yok heyecan yok ki bizde ölümüne oynama yok... kimse elini taşının altına koymuyor ki... bu maçı almamız lazım diye bir düşünce yok takım bitmiş yani diğer takımları izliyoruz adamlar köpek gibi top oynuyorlar valla... neyse umarım gruptan çıkarız ya

0|1
    0|0
    • takımın yarısı, kendi kulüp takımında oynamıyor , ya da ilk onbirde başlamıyor. maç eksikleri çok..
      bakalım ne olucak?

• haksızlık etmeyelim bayağı hazırlık yaptık reklam, şarkı, türkü felan falan :D

0|1
    0|0
    • :)) saçlar da iyi ama gruptan çıkmaya yetmez bu saçlar.))

• evt takım teknik direktör oyun planımız yok ortada, ispanya maçında herkes fark yeriz diyor , bence farkta yemiyeceğiz ama kazanamıyacağızda... işimiz zor :D

• kötüyüz

0|1
    0|0
  • yeni ve ilginç bir takım kurduk gençler vs.. ilk maçta ayak uyduramadık bence ama bence çıkarız. en azından 3 lükten çıkma şansımız var onun için gol atmalıyız puan almalıyız bir şekilde

0|1
    0|0
    • bence kadro seçiminde yanlışlar vardı.. orta sahada birbirinin benzeri çok adam var.. arda formsuz selçuk yavaş, ozan tecrübesiz... orda daha ateşli eski tuncay tarzında ısıran takımı ateşleyen tipte oyunculara ihtiyaç var..
      olcay olabilir, volkan şen iyi ama çok fazla oynuyor topla..

• Bakalim ya ispanya macinda bir beraberlik ceklerdende bir galibiyet bizi cikarmaya yeter bence

• inşallah. şu an tek çözüm o.. aslında ispanyya yenilsek bile çekleri yenersek 3 puanla , diğer gruplardaki üçüncülerin durumuna göre en iyi üçüncüler içine girebiliriz.. öyle bişey ki, diğer gruplardaki maçlar bile etkiliyor bizim durumu..

• en kotu avusturya

0|1
    0|0
    • onların maçınıda izledim. yine az çok gol pozisyonuna girdiler.. zaten avusturya, isviçre türkiye filan son üçteyiz.)

• hiç hazırlanılmamış
    taktik teknik
    yok
    gazla gitmiyor bu işler

0|1
    0|0
    • oyun planı yok.. ben taktikte göremedim.. vatan millet sakarya modeliyle saldırıp , savunma yapıyoruz.

Yükleniyor...