Alman Teknik Direktörmü? Yoksa Fatih Terimmi? Galatasaraya Kim Gelmeli?

Galatasarayda yonetim hoca konusunda ikiye ayrılmış durumda. Alp Yalman Alman bir teknik adamda ısrarcı olurken Dursun Özbek ise Fatih Terim konusunda ısrarcı.
Fatih Terime yakın insanlar Avrupa Şampiyonasından sonra Fatih Terimin Galatasarayın başına geçeceğini söylesede yönetim sessizliğini koruyor.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim umarım gelmez. Aziz Yıldırım'ın bir değişik modeli de o. Bizi nefret edilen bir camia haline getirmek istiyorlarsa Fatih Terim'i getirsinler. Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe için yaptıkları ortada ama bir okadar da zarar verdi yaptıklarıyla sözleriyle hakaretleriyle iddialarıyla skandallarıyla. Ben böyle bir kulup teknik direktörü ya da ileride yöneticisi istemiyorum Fatih Terim'i. Hocalığına bişey diyemem ama istemiyorum gelmesin. Yılmaz Vural Gelsin Fatih Terim gelmesin. Ben yaptım oldu, olacak biz bitti demeden bitmez gibi söylemleri olan yüksek egolu birisi bizimle olmasın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fatihi sevmiyorum artık Kimse oruç tutmamasına bişey diyemez ama senin yönettiğin ülke müslüman bir ülke ekran başında milyonlarca izleyici var onlara ayıp çok büyük ayıp hemde..

http://i.hizliresim.com/2Z9BVq.jpg

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• riçi rici almışsınız bugun gazeteler yazdı pembe :D ziki tuttunuz yani geçmiş olsun :d gizli nedir bu sendeki fatih terim sevgisi bir anlat bize yeminle yönetimden daha çok enerji harcıyorsun bu konuda -.-aslında gs yönetimine senin gibi adam lazım :O

0|0
    0|0
  • Fatih Terim den başkası yalan 😎
    Puan verirsen sevinirim ✌

0|2
    0|0
  • Zor ve sancılı bir süreçten geçiyoruz ve takımı düzlüğe çıkaracak tek isim bence Fatih Terim. Yerli yabancı tüm oyuncu kadrosunun saygı duyduğu bir isim. Son kez kalıcı olarak Fatih Hoca takımın başına gelmelidir

0|0
    0|0
  • eğer bütçesi olmazsa fatih terim bişey yapamaz almanyadan bir sistem antrenörü gelirse iş yapar

0|0
    0|0
  • Olmadı ben bari geleyim yahu

0|0
    0|0
  • alman

0|0
    0|0
  • imPARAtora para lazım gelsin

0|0
    0|0
  • imPARAtor :)