Az bir göbeğim var eritmek için ne yapayım acil ÇARE (Tembelliğimi de göz önünde bulundurarak yazın lütfen)?

1,81 boyundayım 105 kiloyum 100 kilo sınırım aslında. normalde yaklaşık bir 20 kilo fazlam var :D ama çok kilo verince yüzümde çöküyo onu istemediğimden 90-100 arası ideal bana.

eskiden 500 er set mekik yapabiliyordum ama yıllardır spor yapmadığımdan bide kilo alınca mekik zorlaştı. bana 10-15 kiloyu vermem için bişeyler önerir misiniz. alt yapım karın kaslarım taş gibi duruyo ama üstü biraz bıngıldadı tabi.

birazda tembelim ona göre öneride bulunursanız sevinirim :D

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Senden önce yürüyen bir göbeğin olacak :D

0|1
    0|0
    • kapılardan benden önce geçmeye başladı zaten. bakıyo tehlike yoksa arkasından bende giriyorum :D

• bende en az 6 yıldır gazlı içecek ve çay içmiyorum. eşimle bal şerbeti içeriz. abur cubur sokmayız eve, hatta hazır meyvesuyu bile almayız. tavuğu çok sevmeme rağmen çok seyrek alırız aslında dikkat ederiz ama ton balığına da hayır diyemiyorum :D

En İyi Erkek Görüşü

• hayatına harekt katmadan olmaz, tembelim diyorsun en azından her gün kendi belirlediğin bir zamanda ağaçlık yeşil ve yürüme alanı olan bir yerde yürü, ya da rota çiz her gün yürü insanlar diyecektir sana kilo verdiğini bunu 4 hafta yap bu lafları çevrende duymaya başlarsın emin ol... günde 9000 adım ı geçmeye çalış, bu adımsayar tarzda uygulamalar var akıllı telefonlarda bu seni motive edecektir biraz...

0|1
    0|0
    • haftaya sabah 9 akşam 5 dağ bayır gezeceğim zaten oruçlu oruçlu. normalde eşimle günlük 1 saat yürüyüş yaptığımız zamanlarda hiçte kilo vermedim.

• 9-5 kısmı iş gereği köylere gidip arazilere bakacağım. arazilerde genelde dağda bayırda çok uzaklarda... bakalım inşallah bişeyler yapacağım. bayramdan sonraya kadar 100 ün altına düşmek istiyorum. yeni takım elbise alacağım ikinciye masraf etmeyeyim :D

• hadi bakalım kolay gelsin :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyetisyenle olur o ne denilse burdan sağlıksız

0|1
    0|0
    • diyetisyen bana en az 90 km uzakta. dağın arkasındayım oysa önünde. kavuşmamız imkansız. ama diyetisyene yürüyerek gidersem belki olabilir...

Erkekler Ne Diyor 2

• Tembellikle zor biraz olsa bile

0|1
    0|0
  • aynı sorun bende de var pusuya yattım önerileri bekliyorum kanks.

0|1
    0|0
    • ben kickboksla 1 ayda 10 kilo vermiştim ama bulunduğum yer dağın arkası ve imkan yok. olsa giderdim... antremanda tişörtum havuza dalıp çıkmış gibi oluyordu eve gelip leğene atıyordum suyun yüzü yağ oluyordu. bayağı verdiydim. varsa imkan git derim...

Yükleniyor...