Bir oturuşta kaç Şınav , Mekik çekersiniz ben 30 Şınav 50 mekik çekiyorum Normal mi ?

Bir oturuşta kaç Şınav , Mekik çekersiniz ben 30 Şınav 50 mekik çekiyorum Normal mi ? birde set set yapıyorum bunları 2 set bazen 3 setten . Bu arada dürüst olalım lütfen bol keseden sallamayalım

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla abartmamaya çalışıyorum.

Vucut geliştirmeye gittiğim için ilk olarak ısınma hareketlerimi, mekik, şınav ve barfıxle yapıyorum. Ve çok yormamaya çalışıyorum kendimi. Çünkü temel vucut geliştirici hareketleri yapacak kadar güç olmalı. Birde şunu dip not olarak geçeyim. Önemli olan çok çok yapmak değil o hareketleri önemli olan o hareketleri doğru ve verimli olacak şekilde yapmak. Günde 20 tane yap ama doğru olsun. Bence bu şekilde daha faydalı olacaktır.

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun bende elimden geldiğince doğru yapmaya çalışıyorum kasları biraz yorup germek gerekiyor

• e peki sorun olmuyormu oraya takmak ayrıca nasıl takıcam :D

• Hacı sorun olmaz. zaten çok basit bir alet. Mantıken baktığın zaman anlarsın ayrıca kullnma klavuzu var içinde. Olmadı netten videoya bakarsın ki çok basit bunların hiçbirine gerek yok

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Askerliği komando olarak yaptım.. 40-50 arası şınav 70-80 arası mekik çekerdim tek seferde öyle set set te değil.. ama ggeldikten sonra hiç denemedim :)

0|0
    0|0
  • Mekiği set set çekiyorum

4x 50

Şınav'ıda en son çektiğimde 53 tane falandı sanırım.. Genel olarak onuda set set çekiyorum..

4x 25

0|0
    0|0
    • E iimiş vücut nasıl peki Bodye gidiyormusun yağ var mıkarnında

• Fitness yapıyorum..

Vücut yağ oranım %10'un altında, Six pack falan var..

• az biradaha arttırman lazımmm

0|0
    0|0
  • mekik 40

şınav 10 civarları

0|0
    0|0
    • Bende bunu anlamıyorumya Mekiki o kadar rahat çekiyorsunuz ya ben şınavı daha rahat çekiyorum mekikde çabuk yoruluyorum sıkılıyorum niyeyse

• her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır :D ben şınav çekince resmen kollarım kopuyor

• mekik 70 filan

şınav 30 civarı

0|0
    0|0
  • 30 u alkislayark cekiyorum tek seferde nizami 50 set olarak 3x50 mekik pek cekmiyorum ama tek seferde 70 yapabiliyorum

0|0
    0|0
    • Alkış sana o zaman yanlız mekik çekmeden sade şınav yarar sağlarmı

• mekik daha çok karın bölgesini çalıştırıyormuş tam mekiğin bel için zararlı olduğunu bildiğim için pek yapmıyorum salonda çalıştığım için mekik yerine geçen bazı aletler var onlarla çalışıyorum ama ben zayıf birisiyim şınavı o yuzden rahat yapabiliyorum

• he doğru ben fazla zayıf değilim normal kilom dahada zayıflıycam işallah koşuya yürüyüşe başladım yoksa kollarım güçlüdür baya

• 76 kilodayım 40x5 şınav çekiyorum mekik çekmem karın egzersizleri yaparım farklı farklı

0|0
    0|0
  • normalde 75 le 100 arasında şınav 800 kadarda mekik çekiyor olmak lazım fit vücut için

0|0
    0|0
    • 800 mekik abartma yani :D

• abi ben çekiyorum set set yani toplam 800 parça halinde 3 ya da 4 set

• helal olsun sana o zaman kardeşm

Yükleniyor...