Sevgiliniz ayrılmak istediğiniz için karşınızda hüngür hüngür ağlasa ne yapardınız?

Sevgilinizi seviyorsunuz, fakat ayrılmak zorundasınız.

ona bunu söylerken karşınızda hüngür hüngür ağlasa ne yapardınız, nasıl davranırdınız?

0|0
23|16

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın göz yaşı sahip olabilecegi en degerli şeydir sonuçta içindeki üzüntünün dışarı akmasıdır. Kim bu gözyaşı kadar degerli olabilir ki ?

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Zamanında biri neredeyse dövüne dövüne ağlamıştı tabi ağlayan insan en büyük zaaflarımdan olduğu için o ağlar ben ağlarım o ağlar ben ağlarım:) neticesinde 1 ay daha sürdü ve bitti

0|0
    0|0
  • Ben o denli seven birine göz yaşı döktürmem..

2|0
    0|0
  • ağlasın, açılır.

3|0
    1|0
  • ben ayrılamazdım ya o aglasa ben bunu yapamazdım onun acı çekmesine dayanamazdım sonra vicdan azabı çekerim yani ben aglarsa bırakmazdım yapamazdım

0|0
    0|0
  • ayrılmak istedigin nedene baglı.sana bir yanlışı varsa ve sen ayrılmakta kararlıysan boşver aglasın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrılmazdım.

0|0
    0|0
  • sevdıgım kız benden ayrılmak ıstese aglarım ama bır kere.bakdım feryadımı gormuyoo...yolum acık olsun.

0|0
    0|0
  • ne kadarda gurursuz bir kızla birlikte olmuşum diye hayıflanırım...

eskidende istediğini yaptırmak için aynı şeyi annem yapardı diye düşünürüm...

0|0
    0|0
  • ayrılamam gerçekten ağlıyorsa

0|0
    0|0
  • ilk önce selpak uzatır sonrada "ağla açılırsın" derdim (şaka . bu harbiden kazık bir soru )

0|0
    0|0
  • O an teselli ederim ama sonra gene ayrılırım. Ağlamak ile karar değiştirmem.

0|0
    0|0
  • ayrılma ozaman böle bi adam bulmuşsun bırakma

0|0
    0|0
  • Ayrılma kararını kolay kolay almam kolay kolay da vazgeçmem ayrılmaktan.

0|0
    0|0
  • bende ağlarım

0|0
    0|0
  • Ayrılmazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• bi süre ertelemiştim adah sonra telefonda bitirmiştim ilişkiyi yüz yüze olmadığını gördüğüm için böyle bişey yaptım olmayacak bişeydi sonra baktım evlenmiş ağlayan zırlayan adam bide kızı olmuş hatta

0|0
    0|0
  • bu anı yaşadım ve nasıl becerdiğime hala hayret ederim ama yumuşamadım.çok seviyordum onun ağlaması sadece daha çok ağlayarak gitmemi sağladı ama kararımı etkilemedi

0|1
    0|1
  • Sevdiğim adamdan neden ayrılıyorum manyak mıyım?

1|0
    0|1
  • Madem seviyorum neden ayriliyorumki ...

0|0
    0|0
  • çok kötü bir his o agladıgında için parçalanıyor acıma gibi degilde anlıyorsun o kişinin gözünde ne kadar degerli oldugunu ... ayrılmak ıstememın nedenı zaten sevmemem degıldı o yuzden onu aglarken gördügümde kendımden nefret ettim .. onu içime katmak istedim .. onu asla bırakmayacagımı haykırdımm sonra bi bakmışım bende aglamışım her yerim ıslak

0|0
    0|0
  • erkekler pişman oldugu zamanlarda ağlarlar erkekleri ağlatmak zordur gerçekten. ve ben cok yufka yürekliyim sarılırdım boyununa

0|0
    0|0
  • kendine gel lan derdim

2|0
    0|0
  • aynı durum benimde basıma geldi ben kıyamıyorum ya ağlayınca dayanamıyorum:( ama böylede gtmio sanki kararlıysan ayrılmak için büyük bir sebebin varsa gzlce konus ayrıl

0|0
    0|0
  • Soğukkanlı olurdum. Kararlı davranırdım. Ayrılırdım.

1|0
    0|1
  • ağlarsa dayanamammmm.

0|0
    0|0
  • ayrılmak zorundaysam eğer ne kadar ağlasana ayrılırdım o o an için doğru düşünemeyip ağlıyodur çünkü daha sonra düşününce ağzından bir kere ayrılık lafı çıkmış birine ağlamak saçma olurdu

0|0
    0|0
  • Dayanamam heralde bende ağlarım, barışırı falan...

0|0
    0|0
  • bunu maalesef yasadım. gece ayrılmıstım ertesı gun eve donerken bırden karsıma cıktı hungur hungur agladı karsımda onumde dız coktu.. bu yuzden ayrılmaktan vazgectım onu o sekılde bırakmaya gonlum el vermedi..

0|0
    0|0
  • ah-ah-ah ah kiyamam her halde o an orda karsmda onu agalrken gorsem cunki hic olmadi bneim icn aglayan erke gormedim karsmda erkekler aglmaz derler ama ben aglayan erkkleri gozumde daha bi yuksek tutarim alcaltmamki.muakak bende aglarim

0|0
    0|0
  • görmezden gelirim

1|0
    0|1
  • ne ağlıyorsun derim.ne saçma.ağlasa barışcamımı sanıyor.

0|0
    0|0
  • Ben ona kıyamam ki..

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin. Onlar hiç üzülüyomuu? Lanet olsn be.

0|0
    0|0
  • sevıyorsam ayrılmam.ayrılıyorsamda aglarsa ben kıyamam ya

0|0
    0|0
  • Çeker giderim uzatmadan. Yoksa yumuşarım.

0|0
    0|0
  • Bende ağlarım.

0|0
    0|0
  • Bir süre askıya alırım fikrimi

ama ayrılma sebebimde önemli

0|0
    0|0
  • timsah goz yaslari bebegim :).

0|0
    0|0