Martin skrtel Juan Mata?

Fenerbahçe liverpoolun 31 yaşındaki stoperi martin skrtel ile anlaştı 5 milyon euroya 3 yıllık sözleşme imzalıyacak. M. unitedin orta saha oyuncusu 28 yaşındaki juan mata ilede anlaştı ücret belli değil. 4 yıllık sözleşme imzalıyacak. sizce bu transferleri nasıl buluyorsunuz? bence yine yönetim hatalarını transferle örtmeye çalışıyor. uefa denetimi keşge kalkmasaydı yine çoştu bizimkiler içine edecekler takımın. Martin skrtel Juan Mata?

• Olumlu
    75% (3)53% (8)58% (11)Oy Ver
  • Olumsuz
    25% (1)47% (7)42% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Martin skrtel ve juan mata çok kaliteli oyuncular takıma renk katarlar orası kesinde martin skrtele okadar para verilmez be usta. juan mataya Allah bilir kaç verecekler.

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Martin Skrtele o kadar paraya değmez ki. Juan Mata olumlu bir transfer Mehmet Topal'la da çok iyi bir ikili olurlar

0|0
    0|0
    • Matayı çok isterim ama ücreti belli değil umarım uçuk bir rakam vermezler. bu yıl unitedde fazla oynamadı. gençlere şans verdiler hep. ama kalitesi sorgulanmaz. van persie ile oynamışlığıda var. persie unitedde gol kralı yapan adamlardan biri bu adam.

• Ajans haberlerine baktım da şimdi, juan mata'yı kiralık olarak teklif yapmış Fenerbahçe. Umarim kabul ederler

• Zaten en başından beri kiralamak istiyorduk ama kabul etmiyordu united. satmak istiyordu Fenerde kabul etmiş almayı kaça alacak bilmiyorum. yarın veya 2-3 saate haberleri düşer.

En İyi Erkek Görüşü

• Mata ile nereye anlaştı? Piyasa degerine bak once
    www.transfermarkt.com.tr/.../44068
    Bu sene 10 milyondan fazla transfer yapamayacagini soyleyen aziz yildirim. Skrtel neysede mata harbiden uçmak lan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Sana kesinlikle katılıyorum başarısızlığı örtme çabaları vol bilmem kaç artık, hatlardan ders çıkarmak gibi bir alışkanlığımız yok maalesef eğer öyle olsaydı başkan ve teknik direktör burada kalmazdı.

0|0
    0|0
  • İsimler iyide aziz gitsin hacı..

0|0
    0|0
  • Skrtele o para fazla Juan matayi senden duyuyorum eğer olursa fener için iyi olur ama Skrtele 5 veren yönetim mataya kim bilir kaç verir. Bide fenerbahçe oyuncu satmadan oyuncu alamaz önce kaynak yaratması lazım.

0|0
    0|0
  • Bu takıma Messi de gelse bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • mata efsane olur

0|0
    0|0
  • Mata<3 Skrtel'ı bilemem..

0|0
    0|0
  • Fb huan Mata yı alsın göötüme ne bulursam sokarım o kadar

0|0
    0|0
  • Teknik adam gitmedikçe bu takım yürümez. İsimli transfer alıp ört pas etme çabası sadece.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım bile artık transferde o dönemlerin bittiğini söyledi siz hala hayal goruyorsunuz

0|0
    0|0
    • Belki hayalle başlar herşey :) ama ne yazılıyorsa onu yazdım ben spor haberlerinde konuşuluyor görmüyormusun.

• Spor haberleri çok şey yazar ama bu sene Fb ve Gsnin pahali transfer yapmasi imkansiz☺Fener bu kadar para harcayacak olsa Peirerayi gönderip iyi bir hoca alirdi en başta

• Henüz anlaşma yok hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...