Sizce Milli Takımımızı gereğinden fazla eleştirmedik mi?

Sizce Milli Takımımızı gereğinden fazla eleştirmedik mi?

Arkadaşlar, evet gerçekten de çok vasat bir futbol sergiledik. Hepimiz bunun farkındayız. Fakat gel gelelim, ''Türkiye A Milli Futbol Takımı '' sıradan bir lig takımı değildir.
Başarısız sayılabilecek bir maçtan sonra, milli bir duruşla moral vermek yerine, giydikleri elbiseleri eleştirdik. Taktıkları gözlükleri eleştirdik. Fatih Terim'in maaşını eleştirdik. Yerden yere vurarak linç ettik resmen.
Bu yüzden ben diyorum ki, Milli takımı eleştirirken, milli şuurdan uzaklaşmayalım. Hele ki böylesine zor bir dönemde iken ülkemiz.
Maalesef diyemedik ki ; biz çok daha iyisini yapabiliriz. Biz çok daha kaliteli futbol oynayabiliriz. Silkelenin çocuklar, Türkiye sizinle.
Sizce yanlış mı düşünüyorum?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2002 deki 2008 deki ruhu istedik fazlasını değil. Kazanıp kaybetmelerinden çok sahada mücadele etmeleri önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• eleştirilecek merci milli takım değil teknik direktör sırf adamın egosu yüzünden kişisel intikam hırsı yüzünden oynaması gerek adamlar kadroda bile yokken kendi takımında oynamayan adamları oynatıp sonra da maç eksiğine vurgu yapıyor bu adam ayaklı felaket

0|0
    0|0
  • Eleştirmekte haklıyız tabiki onlardan buraya kupayı getirin demiyoruz öyle bir beklentimiz yok sadece mücadele etsinler istiyoruz bunu istememiz gayet normal değil mi oynanan oyuna bakıyoruz turnuvanın en rezil takımı olduk bugün bakıyorsun süpriz takımlar puanlar almaya başlıyor ve elinde ki kadroyla mükemmel futbol oynuyor niçin oynuyor bir hedefleri var bizdeki kadroya bakıyorsun ümit beklediğimiz futbolculara ruh yok biz sadece 2002 Ruhu istiyoruz

0|0
    0|0
  • Bence sonuna kadar haklıyız, eleştirilern fazla olması buraya kusursuz gelmemiş olmamız zaten bir ton sorunumuz vardı son dakka şanslarla gelmiştik böyle berbat oynayınca da insanlar sinirlendi.

0|0
    0|0
  • Futbol zaten başlı başına saçmalık.

0|0
    0|0
  • Ama pembe ne yaa asdf

0|0
    0|0
  • az bile dedik

0|0
    0|0
  • takımı değil fatih terim denen egoist adamı eleştirmek lazım