Bizim türk kızları maçlarda neden böyle giyinmez?

Bizim türk kızları maçlarda neden böyle giyinmez?

0|0
51|55

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 50

• Ahlaktan bahsediyor sonra bizim turk kizi biye boyle giyinmez diyor. Aklini nerede kaybettin? He bu arada buradaki erkekler niye boyle degil
    2.bp.blogspot.com/.../...ch+on+Fitch+-+image+1.png

13|0
    0|0
    • aynen katılıyorum :) Ayrıca dünya çapında türk kızlarının güzellik ortalaması türk erkeklerinin yakışıklılık ortalamasından yüksen

• @kızzzae bizim dünya ortalamasında ne konuda katıldığımız mevcut :D.

• Çünkü Türk erkeklerinin birçoğu abaza ve aç o yüzden.
    Ben açık giyinen bir kadınım, yerine göre mini etek şort, elbise yerine göre pantolon, tişört de giyerim.
    Ama Türk erkekleri kadınlar sevgilisi, sıcak olduğu için ya da keyfi açık giydiğinde sanki kendisi için kadın o kıyafeti giyinmiş gibi davranıyor. Hatta bu kıyafetten cesaret alıp sapıklık yapma eğiliminde.
    Türkiye'de ki erkeklerin birçoğu aşırı yobaz.
    Futboldan anlamayıp ana avrat küfretmek için maça giden abazalar için niye kendimi sergileyeyim o da var.
    Batı ülkelerinde erkekler oraya eğlenmeye maç izlemeye gidiyor. Kadına doymuş çoğu, öküzün trene baktığı gibi kadına bakmaz falan filan.
    Ama burada öyle değil. Şükür Eskişehir böyle değil, buranın erkekleri çağdaştır.
    Ama Bursa'da böyle giyin, erkekler toplanıp kadını bile döver.

4|2
    0|0
  • Bizim kizlarimizin neyi varmis hem :)
    galeri12.uludagsozluk.com/.../...tarlar_675642.jpg

1|1
    0|0
  • giyinirse o. r. s. p. u diyip sulalesine kadar laf yaparsınızda ondan. Bide ar damarımız çatlamadı çok şükür.

4|1
    0|0
  • Turkiye de macta bunu giyen biri oradan sağ çıkamaz

5|3
    0|0
  • 4|0
    0|0
  • www.radiohamburg.de/.../...h-Teaser_gallery_rs.jpg

Siz böyle olmadığınız için.

2|0
    0|0
  • Sen böyle bir soru soruyorsun sebebi cok belli istedigin sey onlarin da böyle olmalari sen bak diye bak onlarla birlikte olmak icin

1|1
    0|0
  • Çünkü TÜRK kızları edep yokslu değil.

7|1
    0|0
  • Senin libidonu kimse memnun etmek zorunda değil çünküde ondan

5|0
    0|0
  • maç izlemeye gidiyoruz dikkat çekmeye değil

4|3
    0|0
  • Onların stadında bizim türk erkegi gibi gözü aç insanlar olsa onlar da giyinemez bizim ülkemizde kapalıya Bile yavşıyorlar böyle giyilir mi?

3|0
    0|0
    • kapalıya yavşıyorlar da.. kapalı da biraz daha usturuplu giyinebilir.. başı kapalı ama altında daracak kot olana bakıyorlar evet.. açıktan bile daha dikkat çekici

• Tecavuze ugrasinlar diyemi

5|1
    0|0
    • sapık her koşulda sapık.. cansız manken ile ilişkiye girmeye çalışanlar var bu ülkede öyle hayvanlar. o yüzden sırf dekolte verdin veya açık giyindin diye tecavüze ugrayacaksın diye bişiy olmaz bence

• Sacmalama smimdu stad da boyle giyineni gorsen sen bile taciz edersin

• gözlerimle taciz ederim.. laf atmam ama.. bakarım yalan değil

• Niye giyinsinleer.

1|0
    0|0
  • siz oro*pu arıyorsunuz niye demezsiniz bizim anamız kız kardeşimiz veya eşimiz böyle giyinmiyor bizim Türk milleti böyle olamaz

2|2
    0|0
    • türk milleti özellikle türk kızları bu yolda gidiyor ama. kendimizi kandırmayalım. avrupa özentisi ile yozlaşıyoruz ve çıplaklık artıyor. yalan mı?

• Doğrudur ama Türk kızı Türk milleti diye genelleme yapmanıza gerek yok bu tür giyinmeler insanların kendine ait bir durum herkes kendinden sorumludur

• burda amacım türk kızları da böyle giyinsin demek değil. sadece nedenini herkes kendi çapında anlatsın istedim..

• Taraftar maci izleyemez cunku.

2|0
    0|0
  • Sizin yüzünüzden. Böyle gidilse maçta yolda otobüste uğramadığın taciz yemediğin laf kalmaz. Sonra haklı taciz eden tecavüz eden olur. o korunur.

2|1
    0|0
  • Böyle giyinip gitsek bizi orda zikerler

1|0
    0|0
  • çünkü sağ çıkamazlar

0|0
    0|0
  • Utanmiyormusun kendi ulkenin kizlari böyle disari yollamaya

0|0
    0|0
  • Sizin gibi düşünenler yüzünden işte

1|0
    0|0
  • kızlar genelde tek maça gitmez ( istista mutlaka vardır) ya erkek arkadaşı ya kuzenleri vsvsvs. sen kız arkadaşını kardeşini kuzenini falan kimle gidersen böyle giydir götür de maça belki feyzalınır

0|0
    0|0
  • Sanane?

1|0
    0|0
  • Koldaki selulitlere for yalniz♡

1|0
    0|0
  • Her yerin kendine göre bir kültürü bir giyim şekli vardır.☺

0|0
    0|0
  • He sonra abisi babasi vursun dimi? Bacinin giymesine izin verir misin merak ettim :D

0|0
    0|0
    • vermem tabiki de.. böyle değil midir hep zaten.. dışarıdaki mini etekli seksi kızlara bakarsın ama kendinden olunca kıskanırsın. nasıl bir çelişki lan bu

• edepsiz değiliz.

2|0
    0|0
  • Giyindigi zaman bacım damgasi yapistirilirda

1|0
    0|0
  • Ben teşhirci olmadığımdan giymiyorum

0|0
    0|0
  • Ahlak değerleri dini ölçütler falan filan cart curt ayriyeten giyinseler bizim hödükler maçı izlemez

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 54

• Böyle giyinsin de fortlarsınlar dimi taciz etsinler otobüste zaten kadınlara rahat yüzü vermeyen güzel insan şahsiyetsiz pçler var sürekli elle kolla sürtürmeyi erkeklik sanıyorlar yıllar sonra sadece kadınlara açık stad açılır ise düşünebilir aslında başka türlüsü zor o kadar hayvanın içine benim sevgilimi göndermezdim açıkçası...

5|0
    0|0
  • Giyse kaşar giymese neden giymedi. Nasıl bir gevşeksiniz anlamıyorum

8|2
    0|0
  • Türk kadını basit değil böyle giyinmek çok mu güzel maç izleniyor orda senin anan bacın öyle giyinsin maça gitsin gönder izleyelim beraber hoşuna gider mi? gitmez o yüzden sende başkalarının karısının kızının maça nasıl gideceğine karışamazsın.

6|1
    0|0
  • Kendi ailenden biri stada böyle gitse sen ne yaparsın?

5|0
    0|0
  • Bir türk kızı türk taraftarının arasında öyle giyinse rahat maç izleyemez, o yüzden.

2|0
    0|0
  • Herkes kendi dünyasın'da birşeyleri istiyor. ve istediği olmayınca'da oturup ağlıyor. haklı herkes kendi isteklerinin peşinde. sende bu tarz şeylerden hoşlanıyorsun demek ki. fakat senin bu hoşlandığından başkası hoşlanıyor mu bir de işin o tarafını görmen lazım? tamam sana belki çekici geliyor olabilir. ama bir başkasına ayıp geliyordur. sen şimdi stadyum'da siyah sütyen siyah jartiyerli kadınlar hayal ediyorsun. bu başkasına göre uçuk istekler olarak görülüyor. eğer herkesin her dediği olsaydı dünya karmaşaya düşer, kimin eli kimin cebinde belli olmazdı.

1|0
    0|0
  • Maçlar da forma giyinir. Bu kadın dikkatleri üzerine çekmek istemiş sanırım

4|0
    0|0
  • dün ispnya mac once rue vauban caddesinde turk traflartar vardi kizlarin hepsi bu fotodaki gibiydi... cogu sort etek delkolte aski kiyafetle... yani oyle zaten turkiye nasil bilmem ama burda boyle ama ne olcak? giyinebilir normal.. cunku insanlar derdi onun meme degl... is sosyal guvenlik burda..

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • evlendiğinde aynı soruyu sormak isterdim sana

4|0
    0|0
  • Bizimkilerin dikkati dağılır zaten oynayamiyolar bide böyle olursa

0|1
    0|0
  • Benzin getirdim soru şimdi yangın yeri olacak.

0|0
    0|0
  • Şimdi gelipte bize şey demeyin ya burası müslüman ülke bu yüzden giymeyiz diye yemezler plajlarda daha fena hallerde geziyorsunuz gayet o yüzden erkeklere vs de sucu atmayın kendinize bakın önce ne istediğinize bakın kızlar.

0|0
    1|0
  • Öyle giyinseler o... olurlar giyinmez kezban olurlar :D

2|0
    0|0
  • Kardeşine ablana giydirir misin? Cevap evetse haklısın

2|0
    0|0
  • giyinmesinler.

1|0
    0|0
  • Turkiyede olsa kortej eşliğinde eve bırakırlar sonrasında ertesi gün bir kamyon cicek çikolata bölümünü gelinlik kıyafetleri ama göz boyama için sonrasında malum son... bunu yazssam 3 sezonluk dizi çıkar..

1|0
    0|0
  • Yabancı kizlar gibi tripsiz olsun ama namusuz olmasın bu ne bee

2|0
    0|0
  • Ülkemiz Fesat

0|0
    0|0
  • Bu konuda kimse paraguaylıları geçemez.:)

0|0
    0|0
  • Tabi giyinsin sonra ispanyol erkekleri de bizim karılara baksın senin gibi İspanyol erkeğinin biride sosyal medyada bizim hatunları paylaşsın hoş mu

0|0
    0|0
  • Onlarla maç yapılmasını istemediği için.

0|0
    0|0
  • Sence?

0|0
    0|0
  • Ahah zor biraz

0|0
    0|0
  • Olmadığı için

0|0
    0|0
  • Böyle giyinmeleri için böyle malzeme olması lazım.

0|0
    0|0
  • böyle giyinirse stada kadar gidebilir mi onu bile bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Hoş değil o kadar erkek icinde

1|0
    0|0
  • Kırarlar diye ;)

0|1
    0|0
  • Futbol sahada oynanan bir oyundur :D