LÜTFEN YARDIM EDİN DÜŞÜNCELERİNİZE İHTİYACIM VAR

arkadaşlar, 4 sene ilşkim 1 ay önce bitti o bitirdi bnle mutlu olamadığını söyledi bende üstelemedim ama 2 gün öncede twitterdan takipçilik isteği yolladı ne yapmaya çalısıyor anlamadım :/

Güncellemeler:
Dengesiz biri anlaşılan

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ah şu sosyal paylaşım siteleri yokmu...Bütün duygularımızı yedi bitirdi...Önceden sokağa çıkar takip ederdin şimdi istek yolluyor millet :S :)

0|0
    0|0
    • erkekleri anlamak zordu paylaşım siteleri yüzünden daha zor oldu şimdi :)

• Erkekleri anlamak çok kolaydır... Bir adamı adam gibi adamı ağzından ilk çıkan söze inanarak anlayabilirsin.. ama kaypak olanı dil yuvarlaktır döner misali evirir çevirir kıvırır anlayamazsın.. Önemli olan adam gibi adamı bulabilmek..

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

• Koca 4 yil sürmüs iliski.. belli ki özlemis eski zamani ariyordur kesin, insan nekadar birakmak istese bile birakamaz, unutamaz. 4 yil alismis sana, tak diye nasil unutsun.. belki seni birakinca degerini anlar, seni özler.. insallah tekrar birlikte olursunuz. Benim önerim, fazla üzerine gitme onun. Birak özlerse sana yazsin, normalce konusun, o belki zamanla yine isteyecek seni

0|0
    0|0
  • senden sevgili olarak ayrılmış olması sana insan olarak değer vermediği anlamına gelmez. Senin hayatta olduğundan emin olmak için takibe almak istiyor belli. Adam gibi adammış demek ki..

0|0
    0|0
  • baska birini bulamamış geri dönmeye çalışio dengesiz

0|0
    0|0
  • 4 senelik bir ilişki ne yani hemen unutmasınımı bekliyorsun gayet normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...